Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az hogy lehet, hogy már fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy már fél éve nem volt barátnőm? Pedig akivel összejöhetnék mind azt mondja hogy milyen ari vok meg minden de csak barát.

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
én azoknak szoktam mondani hogy ari vagy akitől konkrétan nem akarok semmit.Szerintem nem vagy elég faszagyerek:D..ha érted mire célzok.
2009. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Azért, mert a nők 2 féle képpen ismerkednek....

1.amolyan lelki társ,aki ari,cuki meg minden

2.potenciális partnerjelölt

Ne akarj a lelki társuk lenni,akarom mondani, ne akard,hogy a te válladon sírja ki magát, mert akkor barátként fog rád tekinteni, és nem mint leendő társra...:)

2009. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:D de az nem igaz hogy nem vagyok faszagyerek:D hidd el csak hát megértő vagyok meg minden és hát így.Szóval akkor legyek velük bunkó vagy mi:P mert akkor nem fogják kisírni magukat rajtam:D
2009. febr. 24. 15:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Elején ugrasd őket(első pár randin), viccelődj velük (ne bunkó modon csak poénosan).
2009. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bunkón ne mert azért nem lesz csajszid!!!vagy lehet rossz felé keresgélsz
2009. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát gyerekek köszi a komikat:D csak hát az évfolyamban engem bírnak szinte a legtöbben vagyis mondjuk úgy hogy nem vagyok egy nem közkedvelt személy és hát a humoromér szeretnek a legtöbben meg h megértő vok szal azzal sincs gond h nem vagyok humoros
2009. febr. 24. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Már fél éve?? Te jó ég, hogy bírod? lol
2010. márc. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!