Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szolnátok ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok ha egy olyan fiuval randiznátok aki rendes és bejön nektek de rosszak a fogainak egy része és büdös lenne a csók közben a szája? Elhagynátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 15:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Simán! Nálam a rossz, elhanyagolt fogazat kizáró ok. Ezellen semmiféle kifogás nem létezik, TB-alapon minden fogmegtartó kezelés (tömés, gyökérkezelés) ingyenes!
2011. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
akkor fogjátok meg lányok a kukikat kesztyűn keresztül ha ilyen nyafogosan igényesek vagytok.a ti pinátok meg büdös áááá
2011. márc. 25. 15:37
 13/24 A kérdező kommentje:
hiába mossák meg a pinának akkor is szaga van ami büdös
2011. márc. 25. 15:37
 14/24 anonim ***** válasza:

hát már bocs de el vagy te tájolva hogy büdös a lányoknak ott lent...de végülis ha a higéniáról semmit nem tudsz gondolom csajod sem volt hogy ezt megtapasztald..

inkább sipirc a fogorvos..ne fáj és legalább egészséges fogaid lesznek

ennyi

2011. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Úgy látszik az összes eddigi partnered a "te fajtád" volt. A punci nem büdös. És nem finnyás az aki nem viseli el az igénytelen pofád és mosdatlan tested hanem ők nem igénytelenek mint te.
2011. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Szerintem az igénytelenséget összekevered a lazasággal, nálam legalábbis hiába próbálkoznál...
2011. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami más világban élsz.

Nekem sajnos alapból hamar tönkremennek a fogaim, sokat jártam fogorvoshoz, nem tudok ellene mit tenni, pedig horribilis pénzeket ölök a fogaim ápolásába.

Le kell küzdeni a félelmet és el kell menni szépen dokihoz.

Nekem nagyon nagy problémam, hogy elöl hézag van a fogaim köztes olyannyira zavar, hogy nem merek senkinél sem kezdeményezni emiatt. Szeretném megcsinálni a fogszabályzómat, csak sajna 400 ezer forint, úgyhogy gyüjtenem kell még...

2011. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

3 naponta fürdesz?

Szerinted, egy igényes lány, aki nap mint nap fürdik, megfogná a büdős farkad?!!!

Meg kényeztetne?

Gusztustalan.

Fogat hetente kb egyszer mosol? Ne csodálkozz, hogy tönkremennek a fogaid és büdős vagy..

Anyukád nem tanított meg tisztálkodni????!!!!!

Szomorú, főleg, hogy azt hiszed ezzel vonzod a csajokat,

maximum az IGÉNYTELEN bányarémeket akik hasonlítanak hozzád és nincsenek értékrendjei.

Pár JÓ tanács:

NAPONTA ZUHANYOZZ, LEGALÁBB KÉTSZER MOSS FOGAT, MENJ EL FOGORVOSHOZ, NE LEGYÉL BESZARI!

NINCS ROSSZABB A ROSSZ LEHELETNÉL ÉS A BÜDőS IZZADSÁG SZAGNÁL!!!!!!!

Ilyen férfi még barátnak sem kell!

21/N

2011. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ja és az "ilyen" fiú nem rendes, hanem IGÉNYTELEN
2011. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Lovag500 válasza:
Neked valami mentális vagy morális defektusod lehet....jahh igen...mossál fogat és fürödjél naponta..
2011. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!