Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szolnátok ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnátok ha egy olyan fiuval randiznátok aki rendes és bejön nektek de rosszak a fogainak egy része és büdös lenne a csók közben a szája? Elhagynátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 15:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ezen a kérdésen jót röhögtem, ez most komoly? :D

Ne viccelj már, ilyen nem létezik, aki ennyire igénytelen.

Szerintem van olyan lány, akit ez nem zavar, pl. akinek nincs szaglása, a többi minimum szájbahány.

3 naponta fürdesz? :D

Nem a bepállott izzadság, a friss mosakodás utáni izzadság vonzza az ellenkező neműeket. Ez nem egy és ugyanaz.

A puncinak meg amúgy is jó illata és íze van, szóval nem értem a problémádat.

2011. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én alapból nem állnék szóba ilyen pasival. Úristen!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Undorító vagy, komolyan mondom. Miért vártad meg, hogy szétrohadjon a szád? El tudod képzelni, milyen undorító? A leírásod alapján a szájszagod már akkor érződik, amikor 40-50 cm-re hajolsz közel a másikhoz.


Hány éves vagy, hogy félsz a fogorvostól?


Húzzál el a fogorvoshoz, és kihúzza. Ha ki tudja, és nem töri bele, mert már szétrohadt (akkor ugyanis irány a kórház). A foghúzás nem fáj. Akkor lehet, hogy kellemetlen, de ne várd meg, amíg továbbterjed a gyulladása pofádból.


Akkor ugyanis újfent húzhatsz a kórházba, ahol azzal fogják kezdeni, hogy felvágják kívülről az állkapcsod és kiműtik az érintett fogakat. Egy forradás marad a fejeden (ha a gyulladás miatt egyáltalán szépen gyógyul).


Ja, és egy ápolt ember egyáltalán nem büdös, hogy tisztában legyél vele. Sehol.

2011. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem hogy elhagynám, nem is állnék vele szóba! Fontos a szájhigiénia, fogak gyulladása más szerveidre is kihathatnak, és ha elveszíted a fogaidat (vagy csak fájnak) az az életminőségedet is rontja, mivel nem tudsz rendesen rágni, így az emésztésed felborul, utána jönnek a különböző gyomor és bélbántalmak. Szerintem néhány rossz fog és egy kis félelem nem ér meg. A fogorvos egy röpke óra alatt rendbe hozza a fogaidat, megnyugodhatsz nem halálos, csak kellemetlen.

A fürdésről meg annyit, hogy a nők egy mosdatlan pénisztől sok betegséget kaphatnak (akár méhnyakrák is kialakulhat). És ha egy nemiszerv tiszta és egészséges, legyen az akár női, akár férfi annak biztosan nincsen szaga.

2011. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!