Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes belém de én elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém de én elutasítottam. Most én közeledjek vagy várjak?

Figyelt kérdés

azert utasitottam el mert nem vagyok belé szerelmesés nem lett vna értelme. de megbeszeltuk h meg beszelgetunk ezt o kerte meg. eddig minden egyes ozdulatot ö kezdeményezett.

utoljara egy hete beszéltünk. gondoltam nem támadom le másnap hagyok neki időt. most nekem kéne odamennem hozzá? vagy várjk még? vagy arra varjak hogy o jojjon oda hozzam.


egy suliba jarunk. koszi a valaszokaaat

16/L


2011. márc. 25. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem várjál! Ezt ő érzi, hogy képes e már túltenni magát a visszautasításodon.

És ha te keresnéd előbb, még az is lehet, hogy azt hinné, hogy meggondoltad magad, és mégis akarsz tőle valamit, szóval csak óvatosan :)

2011. márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

oke kszonom szepen ;)

meg okos valasz?

2011. márc. 26. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!