Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőkeresés, hol, miért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőkeresés, hol, miért, mikor?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan a kérdésemre keresem a választ, simán csak érdeklődöm, ki mit gondol a következő szituról.

15 éves fiú vagyok, nincs barátnőm. Mivel az elmúlt években nem éltem valami mozgalmas életet, nem nagyon járok bulikra, partikra, ilyesmikre, nem tudom, ennek köszönhető-e.

Olvasok itt egy csomó olyan problémát, ahol már 16 éves fiúk / lányok kérnek tanácsot szex témában, hogy csinálják, mivel, stb. Nem tudom, én vagyok csak elmaradva, lúzer vagyok-e, de nem tudom, nehéz elképzelnem, hogy én egy év múlva valakin fekszem, khm. :)

Piálni haverokkal, nem, nincs. Annyira nem vagyok jóban senkivel, aki kicsit is partis, van egy pár, de nem érzem azt, hogy nekem ott lenne a helyem. Nem valószínű, hogy jól érezném magam a sok részeg 16 éves között.

Jó dolog-e, ha várok még a barátnő kereséssel? Meddig érdemes húzni? Nem akarok úgy elmúlni 18, hogy semmi buliba nem járok, vagy ilyesmi, és nem nézek a lányokra. Igenis, nézek én. :)) Utcán, megállóban... Nem hiszem, hogy ez a legmegfelelőbb hely életem szerelmének megismerésére.

Az iskola szóba se jöhet. Most az érettebbek valószínűleg azzal jönnek, hogy 1-2 év és tök máshogy gondolok majd a bulizásokra, mert jó móka, stb. Ugyanez a piálgatás. Hát én meg nem érzem annak a fontosságát, hogy bedöntsek magamba két litert ebből meg ebből. Még? :D


2009. febr. 24. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szia! :) nahát íme a bizonyíték h létezik még a földön értelmes, érett gondolkodású pasi aki nem csak AZÉRT szedi fel a lányokat. a csajozással kapcsban azt mondom ne "várj" vele, ez nem olyan dolog h ma még nem akartam, de eldöntöm h holnaptól keményen csajozni fogok. a kérdésben annyit léphetsz esetleg előre h nyitottabbá válsz, akkor a lányok is többet néznek majd rád és eldöntheted h tetszik e az illető vagy sem. ne életed szerelmét keresd, keveseknek adatik meg h elsőre megtalálják. mindig kellenek buktatók, rossz párkapcsolatok h megérj a jókra :) és tudd értékelni

a piálásról: sztem társaságfüggő, ha átmennél egy másik suliba vagy később elmennél egyetemre és más társaságba kerülnél lehet változna a véleményed. de egy pozitívum: te tudod h nem KÖTELEZŐ innod, h nem válsz menőbbé tőle

csak gratulálni tudok h nem vagy olyan mint a legtöbb korodbeli :) (nehogy azt hidd h papoló nagyi vagyok. 18 múltam csak;) jah és lány vagyok

2009. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülök annak, hogy vannak még ilyen fiatalok, mint te! Ebből is látszik, hogy felelősségteljesen állsz a témához. Nem kell keresni, az igazi úgyis rád talál, elkapkodni meg semmit nem szabad. Tudod, engem az szomorít el sokszor a mai fiatalokban (pedig én se vagyok öreg, de a tizenéves és alig tizenévesekre gondolok), hogy már általános iskolában is felelőtlenül beleugrálnak aktívan. 9-10 évesek is csinálnak már dolgokat (és ezt egy bennfentestől tudom). Nem tudom, hol van a szülő ilyenkor... Jó, engem se teljesen ők világosítottak fel, sőt, a szüleimnél ez tabu volt, de valami mégis nagyon megváltozott ezen a téren az elmúlt kb. 10-15 évben.


(üdvözöl és gratulál egy 24 éves nő)

2009. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én lány vagyok ugyan, de megpróbálok azért érdemi válszt adni. Sokáig én is ilyen voltam. Egyetemen voltam először bulizni, kocsmázni, itt jöttem össze a barátommal is ráadásul én már 20 voltam akkor. Szóval hidd el nem maradtál még le semmiről. De mindenképpen nyitnod kell az emberek felé. Én is csak utólag jöttem rá, hogy csak váram a sült galambra. :) Pedig nekem is tennem kellett azért, hogy megtaláljon a szerelem.

az ivásról pedig: Az sörözésben (például) sem az a lényeg, hogy iszunk, hanem az hogy kivel iszunk. Mert ezek a baráti együtt iszogatások nagyon jók tudnak lenni. Szóval nem úgy kell rágondolni és egészséges esetben nem is arról szól hogy minél hamarabb igyuk le magunkat a sárga földig. ;) Szerintem. :)

Remélem tudtam valamit segiteni :)

2009. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megértettem nagyjából. Jaja, a sültgalamb tényleg nem létezik, vagyis nem repül magától. Mivel eddig a szociális életem abból állt, hogy pár baráttal nagy ritkán találkozom, és focizom, vagy hasonlók, nem csoda, hogy most lelkes vagyok, meg kicsit jobban érdekel a dolog. Eddig is érdekelt, de ugyan, ráértem még (hmm, elmondásotok alapján most is).

Most jöttem rá, hogy élni is kell, nem csak itthon ülni. Elkezdtem gitározni még régebben, kevesebbet ülök a gépnél, bringázom... Kezdek megint "élni". Csak ezért kérdeztem, mert anélkül is "történhetnek" dolgok, hogy bulikba járok? (Az utóbbi időben nagyon ellustultam tényleg, ritkán mentem csak a haverokkal, vagy ilyesmi, itthon voltam...)

Hű, a másik offolós kérdés, ha már ilyen sok hölgyemény válaszolt: mennyire bejövős a lányoknál a gitár? Durván 1 éve gyakorlom itthon, nem vagyok nagy virtuóz, bevallom, és akusztikuson próbálkozom, amin nehezebb, tapasztalataim szerint, ha egy elektromosat tartanék a kezemben, szerintem már jól menne. Lényeg, mit gondolnak a gitáros fiúkról a lányok? :)

2009. febr. 24. 22:42
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Olálálá, végre egy normális gondolkodású fiú.

Van még remény! Csak pár évvel lennél idősebb...

2009. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én 3 évig voltam szerelmes egy srácba. hiába van már barátom akit nagyon szeretek :) de hát ha meghallom azt a srácot gitározni még manapság is háttt :) a hideg futkároz a hátamon (jó értelmű hideg :) mikor gitároz és közben néz rám azokkal a gyönyörű szemeivel úgy lentről felfele (már a szembelógó haj se kell hozzá) mindig elolvadok :D
2009. febr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy ilyesmi lehet. :) Azért is kezdtem el, mert egyrészt, a kedvenc hangszerem, főleg a villanygitár, másrészt, lehet(ne) vele hódítani. :)

Amúgy meg én nem hiszek ezekben a buszmegállós-összejövős dolgokban. Sokszor volt már velem is, hogy pár hétig csak egy bizonyos lány járt a fejemben, és sajna csak azután vettem figyelembe, hogy nem elég szépnek lennie..., ha ostobaságokat ír ki pár helyre (elég könnyen el tudok ítélni másokat már az írásukból is, számomra sokat elmond). Így hamar vége az egy hetes csodának.

2009. febr. 24. 23:41
 8/16 anonim válasza:

:):)

mintha magamat hallottam volna:) azaz olvastam volna:)

bár egy pár apró eltéréssel.

ugy értem, h én is sokáig nem tudtam a lányok terén hogy most mit is kell csinálni, de igazábol most sem tom. pedig 18 vok és fiú :). :( :D de igazábol nem bánt.

de most ezzel nem azt mondom h nem volt barátnőm, csak azt h nem tudok , de nem is eröltetem a csajozást.

és az tény és valo, h a suliban a csajok az tabu.

főleg ahova én járok:S

és az ottani barátaim, meg osztály társaim...

inni, meg bulizni én se szoktam rendszeresen, bár rendszertelenül sem. :D

a gitár meg sztem egy pozitív dolog:) én is gitározok:)

lassan 4 éve.

na de még azt akartam mondani, h sztem meg nem biztos hogy 1 vagy 2 év mulva ha bele kóstolsz a bulizásba máshogy vélekesz majd a dologról. én pl nem szeretek itt ahol lakom eljárni szórakozni, mert tom h mien emberek járnak ide. és ha valahova el megyek, akkor az jó messze van és olyan közösséggel, akikben megbízok.

párkapcsolatban is fontos a bizalom. (sztem)

de láttam itt még egy pár jó véleményt:)

pl h kellenek a rossz kapcsolatok is:) az tény és való, h abbol csak tanulhat az ember.

meg ha van tapasztalatod, akkor nyiltabb is vagy:) és bátrabb is.

aztán meg már reflexből jön a dolog:)


de a sörözéshez csak annyit tennék hozzá, (már csak elfogultságbol) hogy azt az egyet szeretem mint alkohol. de tulzásba nem szeretem vinni!


de igazábol mindenki a maga sorsát alakítja.

én pl régebben azt hittem (3 és 3/4 éve) h szüzen fogok meg halni :D aztán meg tádám! :D

csak hát kicsit kapkodós tipus vagyok és később ismertem meg az illetőt, aztán meg a következőt, és a következét és a legutolsót.

és hát ezért is mondom, h nem is erőltetem a dolgot.

jobb szeretnék egy megismertebb kapcsolatba lenni.

de erre majd ugy is rá jössz:)


kicsit elkavarodtak a gondolataim:D


na csak kb ennyit akartam:)


jóéjt mindenkinek:)

2009. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a felfogásod,én pl. magamra ismertem szinte! :) Azzal a különbséggel,hogy én 20 éves vagyok,de a nőknél eddig nem túl sikeres.


20/F

2009. febr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jézusom, léteznek még csodák? Én is csak gratulálni tudok, hogy 16 évesen nema apiáláson jár az eszed! Legalább már 100-ból kettőnek nem ezen jár az esze: Te és én :) 21/fiú. Nem vagy se lúzer, se semmi ilyesmi. menny párszor ide oda, beszélgess lányokkal, úgy mint barátokkal. 1 idő után már természetessé válik és sokkal könynebb lesz.


sok sikert!

2009. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!