Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nem lehetek az! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba,de van párom 4 éve!Az illető 1 éve tetszik,és nem bírom kiverni a fejemből.Ráadásul egy helyen töltjük szinte az egész napunkat!Ő is szimpatizál velem és így még nehezebb!Mit tegyek?Komoly válaszokat kérek..létszi!
2011. márc. 29. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Döntsd el magadban. Ezt Te tudod egyedül és a felelősség is a Tied. Kulturáltan le lehet rendezni.
2011. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval van egy "párod", akibe nem vagy szerelmes, de mégis együtt vagy vele, meg van, akibe szerelmes vagy. Ilyenkor hacsak nem vagy egy görény, hogy folyamatosan átb@szod szegény "párodat", a legjobb, amit tehetsz, hogy szakítasz vele. Hiába 4 éve vagytok együtt, te is másfele kacsintgatsz, meg ezzel őt is átvered.
2011. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azért miért lenne "görény", mert más tetszik neki (ja mondjuk az eléggé hülyén jön ki, hogy 1 éve tetszik az a valaki és azalatt volt barátod szóval..), de sztem akkor baszná át a barátját, ha megcsalta volna, vagy titokban találkoztak volna...

Ha már nem szereted a barátodat úgy mint régen akkor egyszerű a válasz szakíts vele! (nyilván könnyebb mondani, mint megtenni, de neked lesz így jobb!) De azt ne csináld, hogy előtte próbálkozol annál a másik srácnál, hogy tényleg tetszel-e neki és csak akkor szakítanál a barátoddal, ha nem lenne a másiknál esélyed, mert az tényleg "görénység" lenne...

2011. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 'görény' nem túl szép szó, de egyet értek azzal, hogy ha már nem szereted a barátodat és úgy vagy vele együtt, azzal sokkal nagyobb kárt teszel magadban is és benne is, mint ha szakítasz vele. Megszokásból ne maradj vele. Egyébként szerintem lehetséges egyszerre két embert szeretni, de nem egy évig...amúgy mennyire vagytok jóban az illetővel?
2011. márc. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!