Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeritnetek lehetek szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritnetek lehetek szerelmes 13 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik nekem!MSN en beszélgetünk mindig, élőben nem nagyon merek hozzászólni..Félénk vagyok..Nemrég elhívtam mozizni első randira és azt modnta, hogy még gondolkozik rajta..Sok felnőttkorú ismerősöm is mondja, hogy lesz belőle valami..Nem volt még a lánynak berátja..Visszahúzódó lány, de pont ez tetszik benne:)

És én már most megszerettem nagyon..Nem vagyok "még" szerelmes, de szeretném szeretni:)Szerintetek baj, ha 13 évesen járnék vele??És hosszú távra tervezem vele..Nagyon küldönbőzök a mai fiataloktól...Tudnám szeretni!

Köszönöm előre is a válaszokat!

További szép napot mindenkinek!


2010. márc. 20. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs baj a gyerekszerelemmel. Én is voltam szerelmes 13 évesen :) Nincs ebben semmi rossz :) Ha nem olyanok vagytok, amilyen manapság a 13-14 évesek, akkor nincs gond. Hajrá :)
2010. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ:)

Csak félek, hogy nem fogok neki tetszeni, mert nem vagyok magyarországon a legszebb fiú:)

de ő nayon tetszik nekem, csak zavar, hogy mindig a barátnőjével van és nem merek hozzászólni:(

2010. márc. 20. 16:17
 3/11 anonim ***** válasza:

"mert nem vagyok magyarországon a legszebb fiú:)"

Szép fiú nincsen,a lányok a szépek!:)

2010. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igazad van, de pont ettől félek, hogy el fog utasítani...:(
2010. márc. 20. 16:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Bátraké a szerencse :) Ilyen korban még az sem égő, ha levélben hívod el randira :) Csak ne interneten, az még ebben a korban sem túl jó :)
2010. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

én msn en kérdeztem meg tőle:)

annyira akartam, hogy nem íbrtam várni..meg személyesen ne mertem volna..így is már 2 hete modnta ,hogy gondolkozok és suliba nem merem megkérdezni tőle, hogy döntött-e:S

2010. márc. 20. 16:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú közeledik egy lányhoz két dolog történhet. A lány elfogadja vagy nem. Az életben körülbelül egyenlő számban fordul elő mindkettő. Mindegyiket tudni kell elfogadni.
2010. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az sose baj, ha jársz vele, csak épp nem árt tudnotok, mi fér bele ilyen életkorban egy párkapcsolatba. Kézen fogva sétálás, fagyizás, mozizás, puszi... De semmi több egyelőre! Ma már sajnos ezt muszáj a gyerekek szájába rágni, mert vannak, akik nem fogják fel maguktól...
2010. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

én felfogomm ,és köszi a vaálszt..midnenkinek

én nem is szeretnék semmit...csak kézen fogva járás, vele lenni, csók és semmi több:)))

szexre nem gondolok és nem is akarnmá még

csak 15-16 évesen elég azt:)

vagy utána:)

2010. márc. 20. 16:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha 2 hete kérdezted, nyugodtan megkérdezheted, hogy sikerült-e döntenie?

De én a helyedben inkább elhívnám valahova: sétálni, fagyizni, ilyesmi.

Olyan helyre, ahol lehet beszélgetni, de nem kell végig.

Közben ki fog derülni, tetszel-e neki.

2010. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!