Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal,aki mind külsőleg,mind pedig belsőleg bejött.Az első randin órákig beszélgettünk,rá se néztünk az órára,éjjel 2ig elvoltunk.Sokat bókolt,úgy láttam rajta,hogy tetszek neki,lelkes volt,hogy végre talált egy olyan lányt,mint én.Következő héten szintén találkoztunk,még többet bókolt,megölelt és csókolóztunk is,nevetgéltünk,órákig beszélgettünk kínos csend vagy szünet nélkül.Annyit bókolt,mint eddig egy srác sem (beleértve az exemet is),már szinte zavarba jöttem tőle,de jól esett,amit mondott.Nagyon lelkes volt,kézenfogva járkáltunk,már azt tervezte,mit fogunk csinálni később...stb.Ám egyik este kaptam tőle egy levelet,amelyben leírta,hogy egyedüllétre van szüksége,most nem akar új kapcsolatba kezdeni,de hogy én nem tehetek róla,vele van a gond.Válaszoltam neki,hogy ő megfelel nekem,de ő nem írt vissza.Az a legrosszabb,hogy ő az,aki hosszú idők után végre teljes egészében bejött,pedig sok sráccal randizgattam mostanában.Amit írt,nem hiszem el,ha annyira tetszenék neki,összejött volna velem,nem? Akkor meg miért volt lelkesebb mint én? miért bókolt annyit?Másik csaj szinte 98százalék,hogy nincs a dologban,nem jött össze senkivel azóta sem. (pár hete) És még a nőket nehéz megérteni...
2011. márc. 30. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű bármilyen fura is....


A srácnak volt egy napja amikor ráért illetve unatkozott, és nem volt érdekes hogy nem voltál az esete elvolt veled jó volt beszélgetni hülyülni, szóval megjátszotta ezt az egészet szerintem.


Aztán hazament és rájött h nem te vagy az aki neki kell és inkább azt mondta, hogy "te nem tehetsz róla vele van a gond" jó duma csak már lejárt szöveg....


Sajnálom de csak egy nap volt ez a részéről nem akart megbántani és biztosan jól érezte magát veled de többet nem....a többi amit mondott meg csak mese. 26/f

2011. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem érdekled,nem szeret,és ráadásul kitűnően színészkedett.Jó voltál neki addig,amíg...Tetszettél Neki,jó társaság voltál,de ennyi.Nem tudna Veled komolyabbat elképzelni,mert nem fogtad meg.Van ilyen,jártam így.
2011. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor nagyon megjátszotta magát,ha valóban így van.én nem értem,hogy tud valaki így színészkedni? vagy ennyire képes vagyok félreismerni valakit? nekem nem úgy tűnt,hogy megjátszotta,hanem hogy tetszek neki....bár hogy őszinte legyek,ő volt az első,aki bejött külsőleg teljes egészében,és én is neki.(állítólag ugye,de már ezt se tudhatom) akkor most olyan,mintha nem érnék annyit,hogy egy számomra helyes pasinak tetsszek...így viszont már nem fog tetszeni senki,mert tudom,ő mennyire bejött,a hülyítése ellenére...
2011. márc. 30. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Hülyített sajnálom de ez nem jelenti azt hogy nem fogsz találni senkit!


Ez a baj ha 1-2x az ember melléfog akkor utána jön az általánosítás!! ami nem jó!

2011. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!