Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt miért csinálta? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Érdemes még így probálkozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel msn-en szoktunk beszélgetni,mostanában elég sokat!Tegnap este beszélgettünk és mondta hogy fáradt és el megy aludni,jó mondom ok rendben!

Erre látom hogy 1 óra múlva ugyan úgy be volt lépve,magyarul nem lépet ki.Eddig ha azt mondta hogy megy aludni,vagy csak lement cigizni még akkor is kilépett.Lehet hogy nem akar már velem beszélni?Vagy ez mire volt jó?


2011. jún. 19. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, vagy hazudott vagy úgy felejtette kit érdekel?

Próbálkozz be nála ha tetszik nyíltan, ha nemet mond az ő baja, nem tudja mit szalaszt el sok csaj van még.

21f

2011. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rohadt sokszor van, hogy bejelentem h megyek zuhanyozni/aludni, elbúcsúzok mindenkitől, aztán találok valami érdekeset a neten/befejezem még a sorozatrészt stb. Semmit nem jelent.
2011. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
roh*dék kockák
2011. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Lehet, hogy nem tudott aludni. Vagy csak az msn-ről akart eltűnni, hogy mondjuk megnézzen egy sorozatot, vagy valami. Ezer oka lehet, szerintem ezen felesleges aggódnod, ha nem akar már veled beszélni, azt úgyis észreveszed.
2011. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:12


Anyád a kocka te sz@rrágó!Mivel 150 km-re lakunk egymástól máshogy nem megoldható te seg.g arcu!!Vagy fízeted az utunkat minden nap??

2011. jún. 19. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:

jaj, nyugi:)))

én sem jelentkezek ki soha, elköszönök a barátomtól, aztán meg persze még sorozatot nézek. igazából konstans be vagyok jelentkezve, ha megy a gépem:))) szóval valószínűleg ez semmit nem jelent, ne aggódj. főleg nem, ha egyszeri alkalom

2011. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!