Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelenthet? Mit csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Mit csinálta ezt?

Figyelt kérdés
van egy fiú msnen sokat beszülünk. nagyon jófej és az összes képemet belájkolta facebookon csak azt nem amin a barátommal vagyok. ez azt jelenti h akar tőlem valamit? :/ mert én szeretem a baráttomat és ő ezt tudja, meg nem is nagyon nyomul semmit csak épp annyira h tudjam nem vagyok közömbös neki.:/
2011. jún. 18. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Juuj belájkolta a képeidet huhuúú:)))))))) Ez már szerelem..



-.-"

2011. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jahj oda ne rohanjak h belájkolta a képeid... talán kérdezd meg tőle
2011. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha van barátod és ő ezt tudja, akk nem hiszem, h akarna tőled vmit, v ha akar is tudja, h mivel te foglalt vagy, ezért nincs esélye, lájkolta a képeidet, mert tetszel neki, de szerintem nem több.

attol is függ mirol beszélgettek msn-n, ha csak szimplán baráti csevejről van szo, akk nincs gáz, de ha már többről is szo van köztetek, akk lehet h reménykedik, h összejöhet veled, ebben az esetben én inkább hanyagolnám őt, mert ezzel csak bántod

2011. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kimondta hszerelem? azt kérdeztem h tetszek e neki. vagyis tudom h tetszek neki..mert kinek nem?-.-"
2011. jún. 18. 13:14
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) végre egy normális válasz..(Y):)
2011. jún. 18. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
teccikel... te vagy az élete.
2011. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!