Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerek egy srácot (együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy srácot (együtt járunk néptáncra, BP), és a barátnőim azt mondják tetszek neki. Persze ő is nekem. De nem lép. Akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Mert mikor tánccolunk,tök jól elvagyunk,meg mindig felvidít,plusz egy csomó más dolog...Pöcköl,finoman ráncigálja a hajamat,csikiz...Felvettem MSN-re,d enem ír be...a számomat nem kéri el...
2009. febr. 26. 15:59
 1/5 anonim válasza:
100%

biztos nem mer kezdeményezni mert fél, hogy visszautasítod. próbálj meg te lépni valami komolyat amit nem ért félre.

(tudom,tudom a fiúknak szokás kezdeményezni de sokan félnek a kudarctól mint én...)

2009. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lépj Te! A lábára a legközelebbi táncnál :) Najó, csak poénkodok.

Valószínűleg fél a kudarctól. Annyi sráctól hallom, olvasom ezt....

Csikizd vissza! Adj neki bátorító jeleket! :)

2009. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
v. csak egy jó haver vagy neki... v. jó fej és ronda vagy, és nem akar veled égni...(velem már megeset...:S:S)
2009. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszadó nagyon kedves!:Dvagy nagyon ronda vagy,és nem akar veled égni!:Da másik kettő válaszolónak:köszönöm szépen!:)mondjuk nem hinném h félénk,mert amúgy nagyon laza...bár lehet,h csak úgy mutatja:-)mindesetre köszönöm,megpróbálom:)
2009. febr. 28. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
ismerős... de a néptáncosoknál előfordul hogy minden lánnyal ezt csinálják tehát nem biztos hogy gondjai vannak az önértékeléssel hanem csak ilyen a természete és minden csinosabb lánnyal hülyéskedik :).. próbálj meg nagyon sokat mosolyogni, csillogjon a szemed, nevess sokat mikor táncolsz vele és csak leveszi és lép:D
2010. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!