Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan valósitható ez meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valósitható ez meg?

Figyelt kérdés

Nos nem tudom elfogadni önmagam,de próbálok rajta változtatni csak nem tudom h kezdjem..Szeretnék önbizalmat magabiztosságot "szerezni",mert 22 éves létemre nem volt még bnöm söt "kavarás" sem, mondhatni béna vagyok és nagyon szeretnék egy lányt akit szerethetnék..Nem nézek ki 22nek csak 16nak kb..vékony testalkatu kisfius vagyok.. Szeretnéj ezen is változtatni de hogy? Alapból nehezen nyitok is nyilok meg..

Kort nemet és tanácsokat köszi


2011. ápr. 2. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

menj el kondizni

16/L

2011. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el edzeni, sportolj valamit vagy járj kondiba, de otthon is csinálhatsz fekvőtámaszokat vagy felüléseket.Ez önbizalmat adnak neked és endorfint termel:) ezel kiküszöbölhetnéd a "kisfiússágot".Kicsit állj pozitívabban a csajozás témához, már holnaptól kezdj el változtatni magadon, valószínűleg nem lesz eredménye egyik napról a másikra, de szépen lassan fokozatosan egyre jobb lesz :)
2011. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előttem szólóknak igazuk van. menj sportolni, ne csak a gépet püföld egész nap. valószinűleg nem véletlenül maradtál ilyen visszamaradott testileg, szerintem egész nap kockultál. ha csaj kell, áldozatokat is kell hozni. holnap kezdj az edzőteremben és pár hónapon belül önbizalmad és csajod is lesz, ha nem adod fel
2011. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!