Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért rossz kifogás, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz kifogás, ha azt mondom nincs időm?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Elit iskolába járok, 3 nyelven tanulok. Ehhez csapódik a hangszeren tanulás a versenysport heti 3-szor a családi gondok nyelvvizsga érettségi és a stressz. Annyira vágynék már egy kapcsolatra de nem tudok mit csinálni akármelyik fiú meghallja az időbeosztásom lemond rólam... :( Most komolyan mit csináljak?
2011. ápr. 3. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én eléggé földi halandónak érezném magam melletted... És én, mint sima földi halandó, beérem egy sima másik földi halandóval, aki ráér. Ettől függetlenül dicséretes, hogy ennyi sok mindent tanulsz. De a legtöbben földi halandók vagyunk, akik szeretnek egymással lenni... és ahhoz bizony idő kell.
2011. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is csak egy földi halandó vagyok... Lélekben nem tehetek róla hogy ennyi mindennel foglalkozom. Mindegyiket szeretem és nem szeretném abbahagyni. Talán ha vége ennek a zűrös időnek megoldódnak a dolgaim... Csak lennék túl már rajta.
2011. ápr. 3. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Futólag ismerek egy olyat, mint te, pár évvel idősebb nálad, és most orvosi egyetemre jár. Neki is megvan minden eredménye, amit csak el lehet érni a tanulásban, de szegény olyan kiégettnek tűnik, mintha legalább 60 évet dolgozott volna. Vigyázz, nehogy ebbe a csapdába ess. Találj időt a kikapcsolódásra, mert különben kicsinálod magad.
2011. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Néha én is ezt érzem. De mikor nincs vizsgaidőszak rendesen kikapcsolok a barátaimmal... Meg úgy érzem hogy mindannak amiért küzdök egyszer értelme lesz. Legalábbis reménykedem benne.
2011. ápr. 3. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolod ismerkedhetnénk... én elfogadnám az időbeosztásod!:)

20/F

2011. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Boldog csak a mostban lehetsz. Értelme lesz igen, csak nem fog számítani, mire odaérsz.
2011. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani,hogy az embernek arra van ideje amire akarja, hogy legyen. Amiket leírtál az tényleg elég soknak tűnik, de ha ezért lemondanak rólad, akkor idióták.

Azt mondjuk nem ártana tudni, hogy ezek mellett mennyi szabadidőd van és mikor (hétköznap,hétvége) mert az is lehet szempont. A nyelvvizsga, érettségi nem hosszútávú elfoglaltság, aki ezt nem érti meg azzal nem érdemes kezdeni.

Egyébként én el tudnám fogadni az időbeosztásodat :)

21F

2011. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is megismerkedtem egyszer egy ilyen lánnyal. Mondta, hogy különleges suliba jár, sokat tanul és nem ér rá semmire. Én rádióban dolgozom, mint műsorvezető, mellette újságot írok és koncertekre is járok hivatásból, hangszeren is játszom. De a családomra, barátaimra, páromra mindig tudok időt szakítani, mert fontosak nekem.
2011. ápr. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!