Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit érdemes tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit érdemes tenni? Mindenki rajtam röhög

Figyelt kérdés

Tettem már fel olyan kérdést , hogy ugyérzem mindenki rajtam röhög , tippelgettem , hogy mi miatt , kinézet , haj , menés , vagy mi ? sok válasz érkezett rá , hogy csak bemesélem magamnak ,de nem hinném egyébként , tényleg látom ,hogy kur.asokan rajtam röhögnek , és most jutottam el olyan szintre ,hogy akkor ezen ,hogy kéne változtatni ?

Biztos vagyok benne ,hogy a külsőm miatt van ,viszont aztnem értem ,hogy nálam 20x nyomorékabb embereket meg nem röhögik ki ,sőt nálam 20x nyomorékabb emberek is kiröhögnek engem .. már bocs a kifejezésért.

szóval kezdem belátni ,hogy elég nyomorékul nézek ki ha mindeni rajtam röhög , de ezen ,hogy lehet változtatni ?

én azon agyaltam , hogy kigyúrom magam , letolom kopaszra fejemet , valamit csak lenditene dolgon ..

tippek ?

21/F


2011. ápr. 4. 14:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
hát ha te csaj vagy beszarod neked :D ingerel a hóhér öcsém , tanulj meg írni ..
2011. ápr. 4. 15:37
 12/24 anonim ***** válasza:

"Mi balyod van Kérdező?? Ne ingereljé felfele!"


Vigyázz kedves kérdező, mert a végén még lehet kinyír!:'D:'D

2011. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
mit jelent az hogy "beszarod"? -.-
2011. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
kiragadtad a lényeget ..
2011. ápr. 4. 15:42
 15/24 anonim ***** válasza:

ki hát, egyébként most már értem mért röhög rajtad mindenki, már én is röhögök rajtad! kép se kell hozzá

Köszönömöm! Cijjaa!

2011. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
nekem is külgy képet! segítek rajtad :)
2011. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
jöhet a kép!
2011. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Képet nekem is küldhetnél és elmondanám a véleményem amúgy az álatalában csak ront ha kopaszra tolod a hajad:D
2011. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

nem teszek fel képet !

nem a külsőmről érdekel a vélemény az tudom ,hogy cinkes

az érdekel mit lenne érdemes ez esetben csinálni

2011. ápr. 6. 15:25
 20/24 anonim ***** válasza:
Hülye vagy te!! (nem szívsz a kelleténél picit többet!!)attól is előfordulhatnak ien pánik rohamos szorongások. Ez f@szság lehet,hogy már azt is benézed ha látsz 1-társaságot szakadni és melletük mész el rádnéznek és már is benézed! Az meg szerinintem majdnem természetes ,hogy általában az utcán menő ember rápillant a másikra!!Ja és az ,hogy kigyurd magad +kopaszlegyél na ez vágott igazán fejbe, mért nem leszel inkább seggig érő raszta vékony szines polók ban csík szemmel mosojgósan:)) :P attól még belül ugyan az az ember maratsz ha ,,skint,, váltasz na de tetudod..Szerintem itt inkább egy belsőbb dologrol van szó ,ha elviselhetetlenné válik keress fel 1 szakembert.üdv 21/F
2011. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!