Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány aki tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki tetszik nekem és az a helyzet h megyek hozzá meg minden de ugy nem nagyon akar összejönni pedig én ugy érzem h én is tetszek neki, nem tudom h mit csináljak?

Figyelt kérdés
Uti. :14 éves vok
2009. febr. 27. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Tanulj meg írni, szerintem azt csináld.
2009. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt hittem a 14 évesek már megtanultak írni....

Amúgy az Uti: az a utóirat akar lenni???MErt akkor UI:

2009. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
ááh, szinte fáj olvasni.
2009. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
hááá noo sztem aszt csinájjad hogy beszéjjé vele,mer tudod nééma gyereknek annya se éééééérti a szavóót :)
2009. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél öngyi, az most úgyis divat. Legalább egyel kevesebb lesz a degenerált gyerek.

Tehát először is:

"Van 1 lány aki tetszik nekem és az a helyzet, hogy ma megyek hozzá. Úgy nem akar összejönni, pedig én úgy érzem, én is tetszek neki. Nem tudom mit csináljak.

Ui: 14 éves vagyok"

Amíg meg nem érted miért így kell írni, 14 évesen nincs helyed a társadalomban. Miután felfogtad, visszajöhetsz!

2009. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt odamész hozzá, vedd elő a helyesírási szótárt. :)
2009. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szerintem nem azert irta ki a kerdest h szekazatok hanem azert hogy segitsetek neki (en is helytelnul irok a gepnel esss?)
2009. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval vitatkozva. Az nem dicsőség, hogy nem tudtok írni. Ugye te is tudod?
2009. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kerdezd meg tole h bejosz e neki rosszab ugyse nagyon lehet
2009. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Halljátok ha nem tudtok normálisan válaszolni akkor meg minek írtok egyáltalán?hagyatok békén csak 1 próba volt hogy hogy kell csinálni most regeltem(amugymeg ez szleng és cink ha nem értitek );)így jó lesz?ez eléggé helyes de nem értem mé egyszerüb belekötni csicskák
2009. márc. 2. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!