Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az absztinens életmód lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az absztinens életmód lehet vonzó?

Figyelt kérdés
Vagyis párkeresésnél imponálhatok valakinek az önmegtartóztató életmóddal?
2011. ápr. 5. 21:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez lesz az elsodleges dolog, amivel imponalhatsz valakinek, de ez egyaltalan nem rossz. Ismerek egy par sXe-es sracot, es igen csak tisztelem oket. Jo pelda a vilagnak, meg ha nem is teszitek jobba.
2011. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

"SZERETKEZZ NE HÁBORÚZZ! Szerintem semmi baj sincs azzal ha nem iszol nem cigizel nem drogozol! Tökéletes:)) Őszintén szólva engem zavar ha egy srác egyfolytában piázik stb stb!

Nem a sörhastól lesz férfi a férfi!

De ha a sex-et is megvonod magadtól az gáz. Akkor neked vmi frigid csaj kell:)

21/L"


Ne haragudj, de legalább azt írd már le h melyik megyében v országban élsz. Tényleg kezdem azt hinni, hogy csak errefelé olyanok a lányok, amilyenek. Én meg sosem találkoztam magadfajtával, sajnos.

2011. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"SZERETKEZZ NE HÁBORÚZZ! Szerintem semmi baj sincs azzal ha nem iszol nem cigizel nem drogozol! Tökéletes:)) Őszintén szólva engem zavar ha egy srác egyfolytában piázik stb stb!

Nem a sörhastól lesz férfi a férfi!

De ha a sex-et is megvonod magadtól az gáz. Akkor neked vmi frigid csaj kell:)

21/L"


Azt hiszem félreértettél.:D

Természetesen a Straight Edge követői is hódolhatnak a testi szerelemnek, hiszen erre minden egészséges, felnőtt embernek szüksége van. Viszont ami nem fér bele (legalábbis számomra, és sok más SXE számára sem), az a boldog-boldogtalannal való sexelés. Én komoly, szeretetteljes, a kölcsönös hűségre, bizalomra és tiszteletre alapuló, tartós párkapcsolatra vágyom. Ha lenne kedvesem, mindennél jobban megbecsülném és tiszteletben tartanám.

Szóval ez nem cölibátus, és belefér ebbe az életmódba is a nemi élet (de még egyszer mondom, ez természetes), csak éppen nem minden este/hétvégén mással.

2011. ápr. 5. 21:53
 14/25 habibi ***** válasza:
57%
nos, a párom: nem iszik, nem dohányzik, nem drogozik, nem nőzik, emellett mélyen vallásos mégis van párja, én vagyok a bizonyíték, és imádom Őt. Nálam ezek miatt még nagyobb az értéke, érzem rajta ezek miatt is, h. különlegesebb és más mint a többi, h. nem egy tucattermék, hanem van egyénisége és stílusa, egy igazi férfi, akit teljes szívből szeretek ♥
2011. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
"Ha lenne kedvesem, mindennél jobban megbecsülném és tiszteletben tartanám." Pont emiatt vesztenéd el. Ha ragaszkodsz és megbecsülöd, eltaszítod. Ha nem becsülöd meg, és nem kötődsz hozzá, vonzódni fog hozzád... (Jófiú vs. rosszfiú jelenség, pszichológia, nemi szelekció...)
2011. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

"Pont emiatt vesztenéd el. Ha ragaszkodsz és megbecsülöd, eltaszítod. Ha nem becsülöd meg, és nem kötődsz hozzá, vonzódni fog hozzád... (Jófiú vs. rosszfiú jelenség, pszichológia, nemi szelekció...)"


Viszont számomra egy paradox dolog az, hogyha valakit szeretek, vagy csak szimplán fontos a számomra, azt ne becsüljem, és ne kötődjek hozzá. Lehet szó akár barátságról, akár szerelemről. Az ember a barátai és a családja nélkül, önmagában fabatkát sem ér, ezért is elképzelhetetlen számomra az, hogy ne foglalkozzak olyannal, akit nem szeretek. Tudom, hogy számomra ez egyfajta béklyó a mai, modern világban, de képtelen vagyok kompromisszumot kötni ezen a téren (igaz, nagyon másban sem).

2011. ápr. 5. 22:10
 17/25 anonim válasza:

Dehogy értettem félre, tudom, hogy nem cölibátust fogadtál! A "szeretkezz ne háborúzz" azoknak szólt akik azt hiszik, hogy még a sex-et is megvonod magadtól.

Lényegtelen!

Én sem azt mondom, hogy érzelmek nélkül "kefélj" mindenkivel! Már ne haragudj a kifejezésért, tényleg!

A minden szónak egy a vége, hidd el nagyon sok lány örülne ha ilyen férfival találkozna aki ilyen "elveknek" hódol!

Szerintem ez egyáltalán nem szélsőséges meg semmi! Rossz helyen vagy rossz időben! Amúgy meg nem hiszem, hogy egy lány ezek miatt nem áll le veled! Nem lehet, hogy máshol kell keresni a hibát?


Zalai voltam.

Köszönöm!

2011. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:32"


Érdekes... Kár h én még egy olyan lánnyal sem találkoztam aki örült neki. Hűséges voltam, tisztelettudó, figyelmes, szerelmes, nem érdekelt más csak h nekik legyen jó, megtettem értük mindent, szerelmes voltam. Az eredmény: előbb-utóbb elhagytak olyan hülye kifogásokkal h "nagyon értékes srác vagy, de inkább hagyjuk" meg "nekem olyan férfi kell aki irányít". Később: Összejöttek olyanokkal akik hazudnak nekik, átverik őket, megcsalják, és azokkal már mindegyikük a 2-3. évet taposssa. Kérdezem 4-5 ilyen este után h hol élnek akkor ilyen lányok? Jah és nem nem buta lányok, gimnazisták, közgazdászok stb. A külsőmre se foghatom, mert folyamatosan azt hallom h milyen jó pasi avgyok, meg először még ők mondogatták h tuti úgyse járnék velük. Akkor most mi van?


Egy borsodi...

2011. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan érzésem, hogy ismerlek, ha mégsem, bocsi :)


A cigi, drog megvetése a legtöbb nőnél alapvető elvárás.

Inni viszont nagyon sokan szeretnek, alkalmanként vagy társaságban. Nem részegre inni magukat, de nem is csak belenyalni.


A párkapcsolathoz való hozzáállás pedig ideális, csak ne legyél élettelen, színtelen. Nem fogod megfojtani a nőt a ragaszkodással és romantikával, ha aktív vagy vele is, és van független része az életednek, ami csak a tiéd, amiben kiélheted magad. Ez valamennyire tiszteletet ébreszt. Hogy tudsz önálló lenni, van szabad akaratod, és nem csimpaszkodsz a másikba. Például. :)

2011. ápr. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én sem iszom alkoholt, nem is cigizek. Viszont nem várom el a lánytól, hogy egy kortyot se.

Ha kocsmában ismerkednék, akkor hátrány lenne, de nem ott...

2011. ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!