Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek után lehet még fogyni?...

Ezek után lehet még fogyni? Mennyire rontottam el a fogyómat ill az életmód váltásaomat?

Figyelt kérdés

Ma ezt ettem:


1 üveg (450 g) nutella

2 almás pite

1 tányér leves

2 tojás


Amúgy a többi napon sportolok, minden nap 1 órát kocogok és normálisan étkezem (fehérjék, vitaminok, zöldségek, no liszt, no cukor mindig)


viszont a mai nap durva volt étkezésileg mert szemetet ettem, de sajnos nem lehetett kihagyni meg oka is volt.



Nagyon elcsesztem?


170 cm 66 kg vagyok. 26 L


2011. okt. 20. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha holnaptól rendesen folytatod tovább, és nem csinálsz többször ilyet, akkor nem csesztél el semmit. De akkor tényleg ne engedj legközelebb a csábításnak. Amúgy a súlyod teljesen megfelelő, sokat ne fogyj.
2011. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megettél fél kiló nutellát te állat? :DD

Na de ne aggódj, semmi gond. Amikor én csinálok ilyet, mindig megjön a bűntudat és eszméletlenül le akarom mozogni. Holnaptól (ill már mától, ettől a másodperctől) vedd komolyan.

Sok sikert :)

2011. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pff...semmi gáz.

Nekem vannak olyan napjaim amikor minimum 10ezer kalóriát befalok,havi 1x tartok egy olyan napot amikor bármit bármennyit megeszek minden korlát nélkül. És semmit sem szoktam hízni.

2011. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha hiszed ha nem nekem is volt olyan nap, hogy kb. 2 éve ettem nutellát utoljára, és mikor találtam Update-es Nutit, hát bevágtam szépen majdnem egy üveggel együltő helyemben. Néha szerintem pont azért engedhet meg magának az ember egy kis nasit, mert mindent betart és néha kell így vagy úgy egy kis pihenő. Utána úgyis meg és ledolgozza, mert bűntudata is van, de én erre mindig az mondom, hogy koszolni is kell néha mert akkor minek megy a porszívó?
2011. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs semmi gáz.:D amúgy az az üveg nutella minimum 2200 kcal, de én is ettem már meg ennyit egyszerre.:) hidd el mindenkinek vannak zabálós napjai. idei nyaralás második napján reggelire megettem 300 g piskótát, szendvicset, és sütit, tízóraira fűszeres chipset, ebédre egy orbitális méretű gyrost és görögsalátát colával, vacsorára pedig húsnyársat sültkrumplival!!! :D az igaz is hogy nyaraláson híztam 4 kilót, de utána rögtön le is ment szóval no para :)
2011. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nekem 2020 kcal-ra van szükségem ahhoz, hogy hízzak. Természetesen nem szeretnék hízni, de most én ezt bőven meghaladtam akkor. S hogyhogy nem hízok akkor? Az orvosi lexikonon olvastam hogy ennyi kcal-ra van szükségem a hízáshoz. Szóval akkor hogy van ez?


Nem szeretnék hízni...

2011. okt. 20. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok amúgy csak a nutella a necces de a tojás meg a leves például tök perfect kaja:D :)
2011. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb 3000 kcalt ettél ma. Azt hiszem, egy kiló zsír felszedéséhez kb 7000 kcalt kell megenni.Nekem eddig a rekordom 3700 kcalt volt(enyhén rosszul lettem a sok kajától..).Ráadásul rengeteg csokit meg édességet ettem aznap, és többet is mutatott a mérleg 3 kilóval, de az nem zsír volt.2 nap után visszaállt a súlyom a megszokottra, nem híztam.Te sem fogsz szerintem hízni egy naptól.

A nutelláról meg eszembe jutott apukám.Még régen 3 nagy tányér pörkölt után benyomott egy üveg nutellát, és 1g zsír sincs rajta, kifejezetten vékony.

2011. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!