Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit rontok el? Nekem mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el? Nekem mért nem müködik?

Figyelt kérdés
Fennt vagyok egy netes társkeresö oldalon de valamiért eddig nem müködik..Küldök levelet amiben irok néhány szót magamról h ki vagyok meg egy két dolgot h mit szeretek.Meg azt h szivesebben beszélnék vele msnen ha szeretné adja meg a cimet és felveszem..Vagy küldök mosolyt de nem reagál rá..22f
2011. ápr. 5. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjj öreg...
2011. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
jaaaaj, jaaj...
2011. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem regelj be lányként, és nézd meg mennyi és milyen üziket kapsz.
2011. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ne sablon szöveget írj..
2011. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ne sablon szöveget írj, az MSN-t most töröld a francba! az msn csak elrontja az ismerkedős részt. tessék szépen türelmesen email-t írni megvárni amíg válaszol majd vissza. így megbeszélni egy randit és ott beszélgetni, NE az msn-en.

utolsó jó tanács: türelem. én több mint egy évig voltam fönt, ezalatt össz kb. 6 lány írt vissza, az utolsó lassan 1 éve a barátnőm :)

2011. ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én 1 napig voltam fenn, 1 lány mosolygott vissza, több mint fél éve a barátnőm :)

kb olyan véletlen volt hogy egymásra akadtunk mint amikor vki felesik a villamosra és összejön azzal aki felsegíti... :D

2011. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, aki az msn-t beleírja az üzenetébe, mielőtt váltanánk 3 levelet, annak nem nagyon van esélye - ezt hanyagold!

És az sem segít kialakítani a szimpátiát, ha a leveledben írsz magadról bemutatkozóként - az nem épp erre való. A profilod töltsd ki rendesen, ott álljon minden fontos tudnivaló, "reklámszöveg".

A levél már olyan legyen, amiben a lány profiljára, leírására reagálsz, ne magadról írogass - kivéve! ha a lány profiljába szövöd saját magad. Pl. meglátsz néhány érdekes/becsülendő tulajdonságot, tényt a csajról, akkor azt dicséretképp beleírod (na de ne a külsejét, azt is csuklóból szoktam visszautasítani), és hozzáteszed, hogy te is hasonlóan gondolkodsz/élsz. Így kell kinéznie egy normális levélnek.

A lényeg, hogy lássa, elolvastad, hogy mit írt magáról. Lássa, hogy az értékes dolgai keltették fel a figyelmed, nem ilyen hülyeségek, minthogy milyen zenét hallgat, stb.


Ha csak nem tudsz nagyon kreatív és frappáns lenni :) Ebben az egyesetben elnézhető lenne, hogy nem ő rá regálsz a leveledben, hogy mit indított be benned, hanem valami nyerő dumát hozol össze.

2011. ápr. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert ez az egész társkereső egy nagy baromság. Senki ne mondja már, hogy ezen keresztül meg lehet valakit rendesen ismerni és valakibe úgy beleszeretni, hogy még csak nem is láttuk személyesen!

Akik ilyen oldalakon fent vannak azok általában

- nagyon elkeseredettek (testi, lelki bajaik vannak)

- csak szórakoznak, mert azt hiszik ez vicces

- unatkoznak

- önbizalom és egónövelésnek vannak fent (főleg csajok)

- azt hiszik így könnyebben találhatnak valami könnyűvérű ribancot

- pedofilok

- perverz állatok

- tényleg komolyan gondolják és kapcsolatot szeretnének (ők vannak a legkevesebben)

2011. ápr. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Én a férjemet ismertem meg így.

Nem akkor szeretsz bele, amikor neten megismered, hanem amikor már találkozgattok.

2011. ápr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, és akik fent vannak, azok között van olyan is, akinek szimplán csak nincs ideje, mert már dolgozó felnőtt ember és mert többet van email közelben. Már nem jár diszkóba, vagy épp nem jár olyan helyre, ahol megismerkedne.


(ezt is még az előző válaszolónak)

2011. ápr. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!