Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a kellemes melegség, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kellemes melegség, és mérhetetlen öröm, amikor elmosolyodik azon amit mondok?

Figyelt kérdés
A fiú legjobb barátomról van szó. Azt hiszem egy szimpla barátságnál talán többet érzek iránta, de szerelmes nem vagyok, és egy párkapcsolatot sem tudnék vele elképzelni. Sajnos alacsonyabb is nálam egy fél fejjel, és az osztálytársam. Amikor mondok valamit, és elmosolyodik egy kellemes, bizsergő érzés fut végig rajtam. Nagyon jóleső dolog, hogy miattam nevet. ehhez fogható talán még az amikor ő mond valamit, és mindketten egymásra mosolygunk. Ismerős érzés? Egésznap rá gondolok, és pörgetem a fejemben amit aznap mondott, ahogy rámnevetett... 15/L
2011. ápr. 6. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó:) Ne járjatok először csak "játszatok". Mármint hogy nem vagytok szerelmesek de tegyetek úgy:) mármint egymás közt, csók nem kell meg iesmi:)
2011. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
személy szerint azt szeretem legjobban amikor "barátok" vagyunk, de nem mondta ki egyikőnk sem, hogy CSAK barátok vagyunk. Ez a legizgalmasabb rész. Nekem tulajdonképpen megfelelne ha egy olyan 2év múlva végül összejönnénk, vagy valami, mert most ameddig osztálytársak vagyunk nem túl szerencsés, főleg, hogy már megjártam egy osztálytársammal. az más téma, hogy nem voltam szerelmes, csak sajnálatból...:/ Most ez a lehető legtökéletesebb helyzet számomra. Izgalmas, jól érezzük magunkat egymás társaságában. Mélyítjük a kapcsolatot. Azt gondolom, hogy tetszek neki(ha jól vettem le, remélem igen), de nem szerelmes belém.
2011. ápr. 6. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!