Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi az amit egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az amit egy 16 éves fiútól elvártok? Hogyan érhetem el azt, hogy a lányok oda legyenek értem?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre egy normális,hosszú kapcsolatot egy normális,szép lánnyal.De nem tudom,hogy mi az amiért a lányok ölnek !Az izmos,beképzelt pasikon kivül.Mitmondjak,hogy viselkedjek és mit csináljak,hogy a normális lányok felfigyeljenek rám?
2011. ápr. 7. 13:44
 1/10 A kérdező kommentje:
16F
2011. ápr. 7. 13:45
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ha jól nézel ki, akkor viselkedj mindig normálisan, de legyél általában vicces, és a lányokhoz légy nagyon kedves és udvarias, és sose gúnyolj senkit szemtől szemben :S főleg lányokat, lányok előtt, mert sztem a te korosztályod hajlamos a gonoszkodásra 21L
2011. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyél normális,ne magad szerint hanem a lányok szerint.
2011. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél bunkó,legyél vicces és udvarias,ne legyél rámenős,mert ha azt látják midnenkinek beszólsz vagy mindenkinél próbálkozol,akkor azt fogják gondolni h. csak szórakozol.Nálam pl. bejön gha egy pasi szereti az állatokat+a gyerekeket,nem beszél csúnyán és nem k*rváz le senkit.
2011. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez sikerülni fog :)

Köszönöm a tippeket !

2011. ápr. 7. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek nem tudsz megfelelni. Még minden 16 éves lánynak sem. Magadnak próbálj megfelelni és idővel megtalálod azt a lányt, akinek rád van szüksége.
2011. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus hülye női válaszok. Legyél vicces, udvarias, barátságos stb. Ha meg így viselkedsz, akkor rásütik, hogy jófiú vagy, aki unalmas és otthagynak egy hét után. Legyél nagybetűs S*GGFEJ és akkor majd kellesz nekik!
2011. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
látom te az vagy, és biztos ugrálnak körülötted a lányok
2011. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél b*zi, ergó ne csőgatyába mászkálj stb...
2011. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyél NAGYON udvarias, és ne beszlj csúnyán, ne fikázz senkit, és kezdeményezz, ha valaki bejön neked. És aki azt írta, hogy legyél s.eggfej, az nagyon hülye. Az egyáltalán nem jön be a csajoknak.
2011. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!