Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene hozzáállni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene hozzáállni az ismerkedési szinthez?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm és próbáltam társkeresőn is találni, (mielőtt kérdeznétek a való életben nem vagyok elég bátor ismeretlenekhez közeledni, társkeresőn pedig azért célorientált a dolog), de nem vagyok egy türelmes típus. Értem ezt arra, hogy ha valaki tetszik és eljutunk a levélváltásig én minél előbb meg akarom ismerni, előbb persze csak a gondolatait és a véleményét dolgokról. Itt a türelmetlenség kíváncsiság és a kényelem miatt főleg msn, illetve skype beszélgetésre gondolok. Akikkel eddig ismerkedtem ebben nem igazán partnerek, ritkán és kevés ideig maradnak fenn. Talán nem lehetek érdekes beszélgetőtárs. De van hogy ez sem elég és személyesen is találkoznék már. Addigra viszont már annyira beleélem magamat hogy lesz valami, hogy nehéz betartani a lépéseket. Úgyérzem hogy bármit is teszek az két lépéssel visszább vet attól hogy összejöjjek az adott személlyel. Nem tartottam soha több vasat a tűzben. Mindig csak egy lánnyal ismerkedtem. Talán ez a baj?

26 ff


2011. ápr. 8. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne neten keress b.nőt, menj el szórakozó helyekre ismerkedj, kelts jó benyomást. Menj el pl egy diszkóba :P Ne idd le magad, mert a részeg pasikat nem szeretik a lányok. Légy rendes, spontán.

Ezt írtam már egy kérdéshez ez a te szitudban is hasznodra lesz:

ELŐSZÖR feltétlenül egymás jó tulajdonsgát ismerjétek meg, fontos nagyon az első benyomás, persze nyíltnak kell lenni, SPONTÁNNAK és viccesnek. Bókolhatsz, de ne legyen feltűnő és NEG elhetsz is. NEG egyenlő kicsit azt mondod valami ezért nem jó meg azért nem jó, de jöjjön ki poénosan a dolog. (-)+(-)=(+)

Ha jó benyomást akarsz kelteni (+)+(+)=+

Ha egy rossz dolgot akarsz mondani neki amitől megsértődhet, két pzitív, egy negatív (+) + (+) + (-) = +


:D Fontos, hogy személyesen ismerkedj, ne képzelj el előre mindent konkrétan, mert soha nem az fog történni amit te akarsz.


Ami még fontos ne húzd az időt, de ne is rohand le, legyen egy normális tempó, amit betartasz. Észreveszed te hogy a lánynak mennyire jössz be:P Kb 2 hét alatt szedj fel és hívj randira valakit de persze ez nincs időhez kötve.


Egy + segítés ha elképzeled mit is akarsz valójában. Írd össze milyennek kell lennie az igazinak. Ne próbálj felszedni plázacicákat mert olyat sosem fogsz találni amilyeneket a címlapokon látsz:D. Az csak Photoshop :P. Az "adott személy"-t már nem fogod megkapni. A leírásodból ítélve elég lassan haladtok. "Már eljutottunk a levelezésig"... 26 éves vagy, mozdulj ki és légy laza, ne félj nem harap senki:D


15/f

2011. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!