Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a nem létező barátaim felől érdeklődik?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, és nem tudom mit válaszoljak arra, ha megkérdezi mit szoktam csinálni a barátaimmal, stb.


Attól félek nagymértékben lecsökken az értékem a szemében, ha kiderül hogy milyen szűk az ismertségi köröm, hogy nem vagyok semmilyen társaság tagja, hogy egyedül vagyok a világban.


2011. ápr. 9. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2011. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

valld be nyugodtan. emiatt tuti nem hagy el. és nem mindenkinek vannak barátai. én legalábbis nyíltan bevallom, ha rákérdeznek.

ugyanis nem vagyok egy nagyon társasági ember...

2011. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna a dolog, sőt, valamilyen szinten örülnék is neki, mivel nem igazán szeretek ismerkedni (vagyis csak akkor szeretek, ha épp ahhoz van kedvem - ha a pasimnak barátai vannak, azokkal meg valószínű kötelező módon meg kellene ismerkednem).
2011. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
fiú
2011. ápr. 9. 21:49
 5/14 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hazudj, mert az később úgyis kiderül, és akkor az értéked a szemében bombabiztosan csökkeni fog.

Ha igazán érdekled, akkor ez nem lesz döntő jelentőségű neki, ha őszinte vagy.

2011. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jó de mit válaszoljak, hogy ne hangozzon olyan negatívan?
2011. ápr. 9. 21:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy elég magadnak való vagy és nincs valami sok ember akit a barátodnak mondhatnál. Mért csökkennél a szemében? Ha összejöttök legalább több időd jut rá :)
2011. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
azt gondolhatja hogy unalmas, vagy kibírhatatlan alak vagyok, stb.
2011. ápr. 9. 22:18
 9/14 anonim ***** válasza:
figyelj, nekem sincsenek nagyon barátaim, nagyon összetett dolog miatt, egyszerűen elmorzsolódtak, nem én tehetek róla, pedig igényelném a társaságot, újakra meg most nincs energiám. ha ezért én csökkenek valaki szemében, annak csak gratulálni tudok. hidd el, nem minősít ez téged. az már inkább, hogy mennyire tudsz őszinte lenni ( ami igen, nehéz dolog, de menni fog).
2011. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, nem érdekelne, hogy mennyi barátod van. Vagy ha ezt nagyon fontosnak tartja, és a saját batátai számához viszonyítja, akkor az már nem barátnő, hanem rivális.
2011. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!