Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyek a jelei, hogy nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a jelei, hogy nem csak vonzódok valakihez, hanem szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Egy barátságról van szó. 15/L:)
2011. ápr. 10. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A kérdésben két különböző dolog szerepel: vonzódás és szerelem...vonzódás létezhet szerelem nélkül is,de szerelem nem létezhet vonzódás nélkül...mivel nem írtál az érzéseidről,így (sem) lehet megállapítani,hogy mi a helyzet...a barátság meg egy harmadik dolog...de ha mondjuk vonzódsz az illetőhöz,pillangók ugrálnak a gyomrodban akkor is,ha csak rágondolsz,gyorsan ver a szíved ha Veled van,mindig mosolyt csal az arcodra egyetlen pillantása,legszívesebben minden idődet Vele töltenéd,ha szomorú,akkor megvigasztalnád,stb. ...az már talán szerelem...de ezt az érzést nem lehet igazán definiálni...nem véletlenül szoktak az ilyen jellegű kérdésekre olyan válaszok jönni,hogy ha szerelem,akkor majd tudni fogod...:)

2011. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor kifejtem. :D (előre szólok hosszú lesz)

Hozzá hasonló emberrel még nem találkoztam, mérhetetlenül tisztelem, és felnézek rá. Azt hiszem csak az a két tényező zavar, hogy osztálytársak vagyunk, és hogy egy fél fejjel alacsonyabb nálam. Nagyon egyezik a legtöbb dologról alkotott képünk. Már többször jártunk úgy, hogy egyszerre mondtunk valamit, illetve ugyan arra gondoltunk. Imádom amikor én csalok mosolyt az arcára, és olyankor én is akaratlanul elmosolyodok. Minél több időt szeretnék vele tölteni. Reggelente amikor öltözködök mindig arra gondolok, hogy vajon mit vegyek fel, melyik tetszene neki? Úgy érzem tetszeni szeretnék neki, és megfelelni. Közös témából van bőven. Sosem érzem azt, hogy unom a társaságát. Még ha fárasztó dolgokkal próbál szórakoztatni titokban azt is élvezem. Fogalmam sincs mi ez, mert kapcsolatot nem tudnék elképzelni vele. Leginkább azért, mert már egyszer volt egy kis kavarodásom egy másik osztálytársammal, és megfogadtam, hogy többet nem ismétlődhet meg. Azt veszem észre, hogy titokban arra vágyom, hogy 1-2 év múlva majd egymásra találjunk a szerelemben is. Akkor már nem izélhetne senki azzal, hogy végig akarok menni az összes fiún az osztályból, ami egyébként nem igaz. Most persze tökéletesnek érzem ezt az állapotot ami van. Ez az egészben a legjobb. A legizgalmasabb része. No meg már jártam úgy, hogy azt hittem szerelmes vagyok, pedig nem voltam az. Életemben csak egyszer voltam szerelmes valakibe. 12évesen, ami 2évig tartott. Persze viszonzatlanul. Körülbelül ennyi. Más infóra van még szükséged? (:

2011. ápr. 10. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!