Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy ne nyomuljon rám ennyire mert nem tetszik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp így, ahogy leírtad.
2009. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kezeld egy kicsit flegmán, abbol valszeg levágja majd
2009. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A női lélek nagyon sérülékeny, de az ilyen rámenős lányokkal sajnos tényleg őszintének kell lenni. Mondd meg neki h nem tetszik neked, ez a legtisztább.
2009. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ilyen srácot nem értem. Jól meg kell csinálni aztán otthagyni. Majd ért belőle. :D


De komolyra fordítva:

Mondd meg neki amit ide leírtál és érteni fog belőle.


25/f

2009. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezt a szituációt. Én úgy viselkedtem vele, mintha sima barát, vagy haver lenne és csak akkor szóltam hozzá ha kommunikáció végett kénytelen voltam. Szóval nem mondtam neki, hogy huzzál innen mert arcba taposlak. "Nem is vettem észre. hogy nyomul."
2009. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem akarom megbántani, szóval valahogy tapintatosan próbálom. köszi még1x!
2009. márc. 1. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Beszélj neki arról, hogy neked mennyire bejön valaki más. És állandóan róla áradozz. Akkor majd hozzád sem akar szólni egy ideig :)
2009. márc. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Áhh gusztustalan tippek! Mond meg neki egyenese, hogy neked nem jön be, sajnálod.

Mert ha belegondolsz, h te vagy ilyen helyzetben, jobban esne neked is az egyenes beszéd.

2009. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát sztem velem is így van egy fiú!Pedig nem nyomultam rá!Inkább mondd meg neki őszintén!Sokkal jobb, mert nekem sem mondta meg a srác inkább letiltott msn-ről!

Lucc

2009. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem ne mondd h más tetszik mert mégjobban próbálkozik egyszerűen ne foglalkozz vele annyira,hátha feladja,ha nem sikerül,hát akkor,muszáj durván csinálni,nem tetszel kész,csákány!
2009. márc. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!