Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves Lányok! Mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Mi a véleményetek erről a levélről? Ti válaszolnátok rá? Ha nem jó, akkor mit kellene változtatni rajta? Kort is kérnék.

Figyelt kérdés

Íme a levél: (netes társkeresőn)


Először is: nagyon jó ez a kép..egyszerű, de nagyszerű:D

Néhány szó rólam:

22éves vagyok,Gabinak hívnak. Fősulira járok vendéglátás szervezést tanulok és nemsokára diplomázom, elméletileg:D

Alapjában véve csendesebb, visszahuzódóbb vagyok, de akit megszeretek azért mindent megteszek. Nehezen oldódóm fel, de ha sikerül akkor jó társaság vagyok állítólag..:P

Szívesen járok moziba, sétálni..sportolni

Romantikus vagyok, szeretem a romantikus helyeket..

Rólad is szeretnék minnél többet megtudni..


2010. aug. 24. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Qurva sok a szmájli. Határozatlan típus.
2010. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
A smiley-t én is hanyagolnám, de ez egy egész korrekt levél, szerintem maradhat.
2010. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%

nem Gabi, hanem Gábor. a Gabi olyan komolytalan.

Meg eleve a Gábor nagyon hatásos név. Én nagyon szeretem.

Az egész levélből még az is lejön, hogy olyan papucs féleség vagy.

Szóval kicsit fogalmazd át. De még mindíg téged jellemezzen.

2010. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

"nagyon jó ez a kép..egyszerű, de nagyszerű:D"

hát ez valami okádék szerintem ha pl nekem írnák ez én levágom h fogyatékos a gyerek és már régóta nem volt barátnőd... inkább irj olyan h jól nézel ki vagy valami ilyesmit.. :D sok sikert

2010. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ez a "romantikus vagyok, szeretem a romantikus helyeket", ami nem tetszik, kicsit sablonosnak tűnik.

És a sok ...-ozás is bizonytalanságot mutat.

Illetve a képnél, hogy egyszerű de nagyszerű, nem tudom, ez az egyszerű akár sértésnek is felfogható.

A helyesírásra pedig figyelj oda: visszahúzódóbb, oldódom, minél - így írják helyesen.

Bár, én baromi kritikus vagyok. 24/N

2010. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

"nagyon jó ez a kép..egyszerű, de nagyszerű:D"

hát ez valami okádék szerintem ha pl nekem írnák ez én levágom h fogyatékos a gyerek és már régóta nem volt barátnőd... inkább irj olyan h jól nézel ki vagy valami ilyesmit.. :D sok sikert

2010. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%

én válaszolnék

17L

2010. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

-Egyet értek a többiekkel, ne írd ezt az egyszerű, de nagyszerűt, mert sértésnek veheti a lány. Inkább írd azt, hogy nagyon szép vagy a képeden vagy csak "egyszerűen" azt, hogy nagyon tetszik a képed. :)

-A smiley-kal nekem semmi gondom nincs.

-Azt meg, hogy szeretem a romantikus helyeket, ne írd szerintem, ha már írtad, hogy romantikus típus vagy.

-Ja! És igen, legyen inkább Gábor, de ez már a legkevesebb. :)


Egyébként nem rossz szerintem, még ha így is hagynád, de azért jobb az tényleg, ha kijavítod. ;)


18/L

2010. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
14%
Istenem, szánalom ezerrel. Hallod most komolyan, miért pont társkereső? Szart se ér és a srác is egy lúzer XD
2010. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Milyen jól ismered az embereket? utolsó válaszoló.. mért kell lefikázni aqz embereket? De hát mindenki magából indul ki..
2010. aug. 24. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!