Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok esélytelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok esélytelen a lányoknál? Min kellene változtatni?

Figyelt kérdés
23f vagyok és még nagyon nem volt semmi csajjal,leszámítva kéz a kézben sétát,meg ölelgetés stb.De semmi több,se kapcsolat se csók semmi..ALapból félénk visszahuzodó vagyok.Nem tartom magam jo pasinak és nehzen ismerkedem..kort nemet is kérnék. sok lány ismerösöm van akikkel lelkizős dolgokról sokat beszélgetek,de vhogy csak barátként,nem pedig pasiként néznek rám..
2011. szept. 1. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"ALapból félénk visszahuzodó vagyok.Nem tartom magam jo pasinak és nehzen ismerkedem..kort nemet is kérnék. sok lány ismerösöm van akikkel lelkizős dolgokról sokat beszélgetek,de vhogy csak barátként,nem pedig pasiként néznek rám.."


Leírtál mindent kb., ami miatt te csak barát vagy nekik...


Szedd össze magad és válj végre férfivá én is ezen vagyok. Haladok, igaz lépésről lépésre, nehogy túl nagyot essek.


Írj privit, szívesen segítek neked, ha magadtól írsz nekem, abból látni fogom, hogy tényleg mindent megakarsz tenni a sikerért.


21/F

2011. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem viselkednél úgy, mint egy meleg, az sokat segítene szerintem.
2011. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy. A lányoknak csak a külső számít, ezt jobb ha tudod. Változtass a külsődön, ha tudsz, esetleg alternatív megoldás, h legyél gazdag!
2011. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ne legyel felenk, visszahuzodo, legyel jo pasi es furodj is meg neha...

jah, es dugj egyet!

2011. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok és egy szerencsétlen, ronda, gyökér:( Még semmi jelét nem láttam annak, hogy tetszenék egy lánynak. Önbizalmam nincs, ezért oda se merek menni egy lányhoz se. De én már beletörődtem hogy egy szar vagyok, van két szép, ügyes kezem, nekem ez elég, úgyse lessz nekem barátnőm.
2011. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

21:22-es kb így éreztem/érzek néha énis


A testalkatom sem férfias,vékony magas srác vagyok és sovány

2011. szept. 1. 21:24
 7/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:22


Hát így nem is lesz...


Most én is sírhatnék itt, hogy jaj, de ronda vagyok ráadásul én még alacsony is!!


De lesz@rom!!!


Igenis próbálkozni kell, el kell járni bulizni, utcán lányokat leszólítani, elég ha kezdetben nem konkrétan az ismerkedésért, hanem például egy utcát megkérdezni merre van.


Nehogy feladjátok már!!! Ha én is szenvedek már jó pár éve, akkor nektek is meg kell próbálni. És igen, már volt egy két sikerem, mind neten, mind élőben. Úgy érzem fejlődtem. Pedig fél éve még én is otthon begubózva vertem a farkam, mondván nekem úgy sem lesz nőm, mert ilyen ronda vagyok és úgy sem kellek senkinek, bedepiztem totál, utáltam utcára menni.


Most meg, állandóan utcára, áruházakba csajokat lesni, bulizni járok. Nem érdekel a kudarc, volt sajnos nem rég is, de próbálkozni kell, nagyon sok szép lány van és szerencsére nem mind olyan beképzelt, hogy csaka gazdag, jóképű, legmenőbb pasira hajt a szórakozóhelyeken.


21/F

2011. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 DieGuy válasza:
járj le gyúrni, hidd el sokat segít, ha más nem arra jó h erősebbnek és ez által magabiztosabbnak érezd magad
2011. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vékony magas, kit izgat, menjél edzeni és izmosodsz!!


Én meg alacsony, vékony vagyok és edzek izomra rendesen.


A magasság az már egy jó pont nálad, én látod hátrányban vagyok, de mégsem adom fel, próbálkozom folyamatosan. :D


Ha nagyon nem mersz közelíteni, akkor lehet ráhangolódni egy kis alkohollal, de ne hullarészegre idd le magad azért. :D

2011. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ugyan már, nem igaz, hogy a lányoknak csak a külső, a pénz és társai számítanak. Emiatt le lehet pontozni, de akkor is ez az igazság, csak könnyű azzal takarózni, hogy valaki azért nem talál párt, mert nincs elég pénze.


Nos, kedves kérdező szerintem a probléma gyökere ott van, hogy nem vagy elég férfias a lányoknak és emiatt könyvelnek el "csak" barátnak. Ha elégedetlen vagy a külsőddel, akkor próbálj meg rajta változtatni, hozd ki magadból a maximumot. Esetleg kikérheted lányok véleményét is a külsődet illetően (min és hogyan változtass), ha kellően jó a kapcsolatotok.

Legyél merészebb, bátrabb, magabiztosabb. Tudom, ezt nem lehet az egyik napról a másikra, de lépéseket lehet tenni a dolgok érdekében és fokozatosan eléred a kívánt célt.


Esetleg kipróbálhatnád az internetes társkeresést.


Sok szerencsét! 18L

2011. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!