Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy kis gond mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis gond mit csináljak? Van egy csaj akit imádok. 13 éves vagyok. Szerdán talizunk, de nem nagyon tudom hol lakik.

Figyelt kérdés
DE azért tudom de az apjával jön elém a volt baumaxhoz Győrbe.DE nem akarom h. vele jöjjön mert 3asba sétálni ?Mit csináljak
2009. márc. 2. 17:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Mond az apjának, hogy egy kicsit szeretnél kettesben is lenni a lányával, mert ez ciki.
2009. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm de még kérhetnék tanácsokat ?
2009. márc. 2. 17:24
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

hat azer durva hogy a faterral :))))) .... na m1 ... szerintem finoman mondd el a csajnak hogy 2 esben szeretnel vele lenni ... apuci nelkul.

vagy lehet h a csajt feltik a szulei es apuci ragaszkodik hozza hogy megnezze hogy mifele fiuval log a pici lanya.akkor meg szivas mert n lehet lekoptatni ...

2009. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen ez a 13 éves kor. Majd ha 14 évesen 14 centi lesz... vagy 19 akkor azzal elvered az apját és meg is oldódik a dolog.


Jaj anyám...


25/f

2009. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha az apja egy kicsit is intelligens, akkor nem fog árnyékként a hátatok mögött loholni, hanem magától is tudja, hogy hogyan tartsa meg a tisztes távolságot.


Esetleg nézhetnél a találkahely közelében egy teázót és oda beülhettek mindannyian, a teázó két külön végében elhelyezkedve, ahonnan apuka is lát, de mégis elég messze van tőletek.

2009. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Mond meg a lánynak hogy kérje meg az apukáját hogy maradjon a kocsiba.
2009. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Már bocsi, de én is kísérném a 13 éves lányomat, sőt mi több nem engedném sehova..Biztos agyonütnélek, ha a 13 éves lányomhoz hozzányúlnál, mit gondolsz az ő apja máshogy gondolkodik?
2009. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

...egyébiránt érthető, hogy az apja félti a 13 éves lányát (a mai retardált és perverz világban).

Én sem engedném el szó nélkül a gyerekem ebben a korban.

2009. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De elég nyomulós a csaj :D
2009. márc. 2. 17:29
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen hogy lehet valaki nyomulós? Látván az itt kérdező 13 éveseket, egyszer akarnál csókolózni vele, vagy kicsit megsimizni a pelyhedző puniját, mindjárt nem lenne olyan "nyomulós" kb az apja agyonverne. Nem kéne ezt nagyon erőltetni szerintem. De te tudod. Vagy te sem.


25/f

2009. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!