Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy kis gond mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis gond mit csináljak? Van egy csaj akit imádok. 13 éves vagyok. Szerdán talizunk, de nem nagyon tudom hol lakik.

Figyelt kérdés
DE azért tudom de az apjával jön elém a volt baumaxhoz Győrbe.DE nem akarom h. vele jöjjön mert 3asba sétálni ?Mit csináljak
2009. márc. 2. 17:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
de a csjnak volt egy baleset és ezért félthetik nem ?
2009. márc. 2. 17:36
 12/23 Sexylady ***** válasza:
93%
egy 13 éves kiscsaj csak ne legyen nyomulós, menjen vissza a homokozóba. ha mégis olyan, akk lehetne neki egy szép kis melót ajánlani.
2009. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ne bántsátok már

!!!!!!!!!!!Nem ugy nyomulus h. egyből sex csak szeret smacizni.Legalábbis ő mondta h. rámenős

2009. márc. 2. 17:39
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Az természetes, hogy az apja megnéz téged. Ha az eredmény kedvező lesz (normálisnak nézel ki, nem vagy annyira laza, mint pl. a kérdés kiírásánál) - akkor egy idő után már kettesben is mehettek néhány helyre. Addig türelmet javasolok...
2009. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Anyám! Ezek a "felnőtt" nagyokosok, akik csak lenézni tudják a kamaszokat... szánalom.

30/ffi


Viszont az utolsónak szerintem igaza van, kis komolyság, felelősségérzet és máris bevágódhatsz a papánál.

Előre nem kellene parázni, remélhetőleg tényleg hagy a papa nektek egy kis szabadságot. Ha nem, de a lány bejön, akkor kérd meg, hogy beszéljen vele. Nem hiszem, hogy azt gondolná, hogy pl egy mekiben vagy más nyilvános helyen (esetleg náluk, mikor otthon vannak a szülők) fogod letámadni a lányát.

2009. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
nem írtad te mennyi idős vagy? mert ha 20 akkor érthető... ha viszont te is az ö korosztálya vagy akkor simán lehetnétek csak kettesben és ha a lány kérné az apja talán meg is engedné.
2009. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
jaja bocs :D az előző vagyok. akkor viszont nem értem miért nem hagy titeket barátkozni? 13 évesen azért egy normális, jól nevelt gyerek nem csinál baromságot (persze vannak kivételek)
2009. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
akkor mik a céljaid? szexelni is szeretnél vele, vagy csak smaci, tipi-tapi meg ilyenek? ha mondjuk az apja éppen elfordul fogdoshatod meg minden. vagy mit szeretnél?
2009. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
NEM CSAK ARRA.ÉN TÉLLEG SZERETEM.:(
2009. márc. 2. 19:32
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván járni szeretne vele!

olyan nehéz elképzelni, hogy nem mindenki egyből az ágyban akar kezdeni???

2009. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!