Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, aki tetszik. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki tetszik. Ha a közelében vagyok, "érezni valami furát a levegőben" Megosztanátok tapasztalaitokat?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan, mintha másképp viselkedne, ha ott vagyok a közelében, nem feltűnően, csak kicsit olyan zavart.Nem tudom, hogy azért látom-e ezt, mert a srác amúgy is ilyen, én pedig mivel tetszik akaratomnál jobban figyelem, vagy vajon tényleg így viselkedik? Ez miért van, mert nekem tetszik, vagy mert én is neki?

Most nem azt várom, hogy megmondjátok az én esetemet, hanem hogy volt-e ilyen veletek, hogy egy sráccal kapcsolatban ezt éreztétek, és hogy hány esetben derült ki később, hogy tényleg tetszel neki.

Előre is kösz, aki válaszol!

18/L


2011. ápr. 14. 16:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez várható volt. :)


Elképzelhető, hogy még nem tudott megnyílni előtted. Vannak olyan cselekedeteim nekem is, amik megmagyarázhatatlanok. Próbálkozz, mert semmit sem veszíthetsz. Én se vagyok az a hú de vagány srác, de azért az utóbbi időben igyekszem laza lenni, ha lányokkal beszélek.

2011. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Na,én be megyek a suliba,van egy lány akit ki néztem magamnak,és ha beszélek vele én olyan szinten padlót fogok:D

telefont elő veszem,nézelődök,ilyen "kényszer cselekedetek"de annyira szép,aranyos ha meglátom kiesik a szemem azt úgy kell össze szednem őket...

18/F ^.^

2011. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

17:35 vagyok.

BIZTOSAN,tetszel neki ha belezavarodik.és ha be áll a kínos csend:D

bocs hogy 2x írtam:)

2011. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

mzperix

hát nem tudom, igazából ideje lett volna már megnyílni, 4 éve járunk egy osztályba, és 2 éve vagyunk haverok,mert azóta ülünk egymás melett fizikán ott is külön sorba ülünk, egymás melett, és a legtöbb, amit beszélünk, hogy mennyi az idő, vagy hogy mivan a táblára írva..pedig más órákon más melett tök jól elvan.

Voltak itt már lépegetések, de nem tudom, hogy baráti vagy komolyabb. Egyszer elmentünk nyíltnapra, mondta, hogy vesz majd gumicukrot, én mondtam, hogy nem szeretem, erre felajánlotta, hogy akkor hoz külön nekem csokit.(hozott is, és ő nem is nagyon evett belőle, amit nem ettem meg ott(én se akartam bunkó lenni) azt nekem adta.


Én is már úgymond próbálkoztam. Egyszer egy házibulin elég szűkös volt a hely, összesen 2 szivacs és egy ágy 8 embernek. A srác lefeküdt, mert reggel mennie kellett családi összejövetelre, mellé feküdt még 1 srác, én meg közéjük. Egy olyan 5 perc után a szomszédból olyan hangok jöttek, mintha egy gurolós széket csapkodtak volna a falhoz folyamatosan vagy 10percig hajnali 2-kor. Ideges lettem, aminek hangot is adtam, erre a srác átakart menni a szomszédba, de a többiek leállították, végül a másik szobába feküdt le... Az lehet, hogy azért ment át, mert nem bírt melettem aludni esetleg annyira zavarban volt, vagy ennyire nem bír engem? (a másik szobába így 4 en aludtak 1 ágyban sokkal kisebb ágyban, mint a szivacs, ahol 3-an aludtunk volna.)

A házibuli utánni napokban egy lámpát kelett volna megvennem és elvinnem a házigazdához, a fiú pedig a vizipipájáért ment volna, kiírtam az üzenőfalamra, hogy na mikor visszük a lámpát(közösen 8-an) és a srác nem oda írt, hanem külön chaten, hogy mi van a lámpával mosólygós fejjel. Akkor ott játszottam a hattyúhalálát, hogy nehéz, nem bírom el meg nem találok oda, erre ő felajánlotta, hogy elkísér.(aztán nem jött össze, mert egy osztálytárs lány belekavart, így közösen vittük el a lámpát.)

17:35- nem baj, hogy kétszer írtál, ha eszedbe jut valami, még írhatsz..:D


huhh kicsit hosszú lett, de nagyjából mindent leírtam:))

2011. ápr. 14. 18:10
 15/19 anonim ***** válasza:

én<--17:35 vagyok

Figy,lehet a srác azt csinálja veled amit én szoktam a lányokkal.én Kelletem magam,igyekszem titokzatosnak maradni.És amikor már eléggé érdeklem akkor apránként közlöm vele hogy mivan.Nekem pl. az a lány a sulimban olyan hogy legszivesebben naphosszat ölelgetném:)és még sem tehetem amíg nem engedem magam mellé.HA viszont a fiu nem mutat különösebb érdeklődést a tövábbiak során,akkor ne pazarold rá az értékes időd>.<

2011. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
És te ezt miért csinálod? Azért mert tetszik, és így akarod megszerezni vagy csak játszol velük? A lányt, aki tetszik neked, miért nem engeded magad mellé?
2011. ápr. 14. 20:47
 17/19 anonim ***** válasza:

Ezt nem sokan csinálják,én azért csinálom mert szeretnék vele járni és ha kíváncsivá teszem akkor nagyobb az esélyem,a türelem csajt terem:D

15:36 voltam ha jól emlékszem.

2011. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17:35* XD
2011. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nálam is ez, vagyis hasonló a helyzet, de én nem igazán merem elhinni, hogy valamit is akar tőlem a pasi, pedig én lennék a világon a legboldogabb...:)*-*

Többször megbotlik, meg nem nagyon hülyül velem, de amúgy iszonyat kedves, mindig mosolyog, már kezd megnyilni.:)

20/L

2011. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!