Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten megismerkedtünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismerkedtünk, találkozni akarunk mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na , az az igazság hogy interneten egy gyerek össze hozott minket és nekem nagyon megtetszett egy lány . Csak az a baj hogy másik városba lakunk és találkozni szeretnénk. Ha el is mennék vagy ő jönne el mit csináljak vele?

14/F


2011. szept. 4. 10:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kösz jó ötlet , de nem lehet valami értelmesebb választ kapni?
2011. szept. 4. 10:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak képen láttad még a lányt? Mert a képek nem mindig adják vissza a valódi arcunkat. Lehet, hogy ha találkozol vele már nem fog tetszeni.

De ha minden stimmel, akkor szerintem te menj el hozzá. Üljetek be egy pizzériába vagy menjetek el fagyizóba.

Sok sikert! :)

15L

2011. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz , csak hát egész napot egy pizzériában tölteni?
2011. szept. 4. 10:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy ötlet. Annyi dolog van még. Mozi, séta, stb.
2011. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még vele, Én is ismerkedtem így :):). Amúgy nagyon hamar elfog menni az a nap sétálgatás pizzéria/fagyi meg beszélgetés. Olyan mintha félig idegennel találkoznál, ezért közös témáitokat felhozhatód és most élőben megismered;)
2011. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És lett valami belőle vagy csak puszta képzelet? :/
2011. szept. 4. 10:59
 7/11 redjani79 válasza:
100%

ismerkedj tovább vele de nem lovald bele magad semmibe! kezeld úgy mint egy jó havert és ha van valami akkor ki alakul ha nincs akkor meg van egy újabb haverod :)

csatlakozom az előttem szólókhoz fagyizó vagy mozi séta a városban :) én is ismertem meg így lányt hogy a nővére mutatott be a neten és sokat chateltünk,leveleztünk aztán egyszer csak beültem az autóba és el mentem hozzá persze ő mit sem sejtett az egész akcíóról de jó volt meglepni mert látszott hogy jól esett neki :) bár végül is nem alakult ki semmi így barátok maradtunk de nem bánom mert nagyon aranyos lány :) nem kell el kapkodni semmit :) tájékozodj mit szeret csinálni,hova szeretne el menni.....stb.


sok sikert :)

2011. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kamucsaj ..webcamozz vele:D

azt ha jó majd szopasd le.

2011. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fke ***** válasza:
^^ lol
2011. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha kapcsolatot akarsz akk semmiképp ne neten folytasd. első talira meg ne tervezz többet 2-3 óránál akkor se ha amugy jól alakul! majd jobban várjátok a következő talit, ha bejöttök egymásnak!
2011. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!