Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit tegyek. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Szerintetek ez csak egy szórakozás a számára vagy annál többet jelent?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit az egyik barátom által ismertem meg. Még múltkor átjött az ismerősöm és vele jött ő is. Végül is így ismertem meg. Az első találkozásunknál megcsókolt, persze nem azonnal. Sokat beszélgettünk előtte, érdeklődött irántam, hogy mit csinálok. Nagyon szeretek rajzolni, és mivel kint voltak végig nézte az összeset. Mindenre rákérdezett ami velem kapcsolatos. Nagyon kedves volt, és szimpatikus. Aztán végül is a csók sem "letámadás" volt. Csak egy mondatot mondott, de abban benne volt minden ami egy csábításra a legalkalmasabb. Utólag az ismerősöm mondta, hogy bejöttem neki, jó csajnak tart. Szó szerint ezt mondta. Eltelt max 1 hónap, és az ismerősöm hajnalok hajnalán keresett telefonon. Mindig visszahívtam, csak már túl későn. Azonban ma hajnalban ugyszint felhívott, én visszahívtam és megkérte, hogy találkozzunk ma. Át is mentem hozzá, ahol ott volt ő is. Végül is kiderült, hogy ezt az egészet Ő akarta. Ő akart leginkább látni, nem pedig az ismerősöm. Csak egyetlen egy gond van, hogy neki van egy 5 éves kapcsolata. De akkor miért közeledik így hozzám? Miért csókolt meg ma is? És miért kérdezte meg azt, hogy mikor érek rá legközelebb? Adjatok valami tanácsot kérlek...
2011. ápr. 15. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele a helyedben.Ha el is hagyná a barátnőjét érted,akkor is...Én folyton azon agyalnék,hogy ha értem elhagyott valakit,mi van,ha engem is elhagy valakiért?Ez általában így szokott lenni.
2011. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ultimátum: Ha elhagyja érted a barátnőjét vele leszel, ha nem, akkor meg ne hülyítsen. Ez így hangzik logikusnak.
2011. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az hogy 5 éves kapcsolata van, egyáltalán nem azt jelenti, hogy szerelmes is abba akivel együtt van. Lehet, hogy már épp a végét járják, és komolyan gondolja veled
2011. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha szeretné nem csalná meg..Ha szeretné nem akarna egyre többször látni..

Az érdeklődést a másik iránt még megértem, bár számomra szokatlan. Senki nem érdeklődött ennyit irántam. De a többire én nem találok magyarázatot. Főleg arra nem, hogy miért akar még többször látni.

2011. ápr. 15. 20:24
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha tételezzük fel, hogy én nagyon szeretnék vele összejönni, akkor mit tehetnék? Nyíltan rákérdezni nem fogok, mert ez nem az én stílusom, és elég bátorságom sincs ehhez.
2011. ápr. 15. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a srác két végénél égeti a gyertyát. Ilyen. Kényelmes típus. Szakítani valószínű csak akkor szakítana, ha valami olyat tudnál nyújtani amit a barátnője nem.


Viszont az rád nézve végtelenül megalázó. Ne te teperj egy fiú után ,hanem ő utánad. Akinek meg barátnője van és más szoknya után fut azokkal meg az a baj, hogy

1. csak egy kis változatosságot akar (mondjuk tőled, azt le vagy majd utána sajnálva)

2. tied lesz a srác, ideig óráig ,de ha megint rájön, hogy unalmas az élet akkor mást is fogyaszt desszertnek.



Csak a romantikus regényekben szokott a harmadik ártatlan lány vinni a palit örök hűséggel és naplementével.

2011. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!