Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak olyan nagyképű srácokat akiket szinte mindenki imád?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 10:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*srácok
2011. ápr. 18. 10:22
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyen a világ.
2011. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen ?
2011. ápr. 18. 10:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tudom megmondani. Számomra mindig visszataszítóan hatott, ha egy pasi kőbunkó és nagyképű. Hiába láttam helyesnek a külsejét, amint megszólalt(az ilyeneket egyből kiszúrja az ember), már nem láttam olyan helyesnek. Szóval rám nincsenek hatással ezek a majmok szerencsére, nem tudom mi bennük a vonzó.

Én mindig is azt szerettem, ha egy pasi kedves, és tisztában van azzal, hogy ő is ember, és nem felsőbbrendű lény.

2011. ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ő is tisztában van azzal,hogy nem felsőbbrendű,csak valahogy mégsincs tisztában vele....ááh,úgy képzeljétek el a srácot,mint VV Alekoszt
2011. ápr. 18. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ezek a pasik esetleg joggal büszkék valamire, van valami ami imádni való lehet bennük. Ez nem a nagyképűség.Talán inkább büszkeség.

Nálam a nagyképűség kizáró ok.

2011. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sose bírtam anagyképű embereket.Legyen vki optimista,de aki nagyképű az már igencsak túlszárnyal ennél.Sőt ha lenne oka nagyképűnek lenni akkor sem kell annak lenni.Mindenki jó vmiben,szóval ennyi erővel senkinek sincs több oka arra h.nagyképű legyen.az ilyen embereket én gyengének tartok,mert falat zárnak magunk köré és inkább ezzel leplezik a a valódi énjüket, amit lehetk ő maguk is elfelejtettek már.
2011. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hm,de azért az milyen amikor valaki direkt szekál másokat kedve szerint és semmilyen érzést nem vesz komolyan,csak a saját élvezetét szolgálja ? Még akkor is ha van amire büszke legyen, azért az ember nem kellene ember maradjon? Vagy mostmár csak az a divat,ha valaki úgy viselkedik,mint az a férfi is a Való Világból?
2011. ápr. 18. 10:37
 9/12 A kérdező kommentje:
Az előbbi hozzászólásom az utolsó előttinek ment egyébként
2011. ápr. 18. 10:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert az, hogy társaságban nagyképű, vagy hogy a többi pasi nagyképűnek tartja, még nem jelenti azt, hogy mikor egy nővel van szintén az lenne. Olyankor az ilyen srác általában "csak" határozott és magabiztos, ami egy határozottan kellemes jellemvonás a legtöbb nőnél.
2011. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!