Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy én csúnyána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én csúnyának tartom magam, mások szerint meg szép vagyok?

Figyelt kérdés

Akármilyen fiú mondta,hogy szép vagyok,mindig arra gondoltam,ez hazugság,csak álmodom és amúgy is lehet csak szivat!

Ma is fotózás volt,arra mondták,hogy szép,ami nekem pont nem tetszett,és olyan kövérnek és rondának láttam magam rajta!


Ki fogok ebből valaha gyógyulni?

Sose hittem el,hogy szép vagyok...


2011. ápr. 20. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Magaddal szemben mindig kritikusabb vagy, de mindenkinek más jön be. Biztos, hogy igazat mondtak.
2011. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

öbizalmadat kéne növelni.

kamuból senkinek nem mondják,hogy szép.ne legyél kishitű magaddal szemben.

amúgy is az igazi szépség belülről fakad.ha jól érzed magad a bőrödben,akkor szépnek látod magad.

2011. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet?
2011. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden nő csúnyának és kövérnek tartja magát.
2011. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a többiek átvernek és nem akarnak megbántani.....:)
2011. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Helloittvagyok ***** válasza:
Ne már.Én se hittem el,mert egyszer általános suliban megkérdezte tőlem egy fiú,hogy én mi is vagyok,lány vagy fiú...Hát azóta akkor is jó nő vagyok,ha nem mindenkinek tetszik a pofám,nem érdekel,jóban kell lennünk magunkkal,különben másokkal sem lehetünk igazán jóban.Hidd el,hogy szép vagy te is!:)
2011. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!