Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell viselkednem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkednem hogy rendes életem legyen? (elnézést hibákért, nem jártam magyar iskolában)

Figyelt kérdés

Nekem nincs sok ismeröseim, különbözö okok miatt amiket én magam láttam be, a kérdésem az lenne ha segítnétek hogy hogy változtassam meg, meg hogy talán mi lehet a próbléma.

Más szóval hogy hogyan kell viselkedni. :P


Szeretnék egyetemen tanulni, és egy másik városban, de ott nem akarom ugyan azokat a hibákat csinálni mint eddig itt.


Próblémák amik vannak:

- Ha valaki elhív valahovva, sokszor mondom hogy nincs idöm satöbbi. Ezt változtatnom kell, mivel ezért sincs barátaim most.

- Ès hogy nekem is kell hívni öket, ahelyett hogy mondjuk egyedül megyek be a városba elhívok valakit hogy nem jön e velem..


Hát ez azért van szerelem szexbe, mert ismerösök nélkül barátnöt is ellég nehéz megismerni. Vagyis, ismerösökön keresztül lehet az én véleményemben barátnöt találni az embernek.


Szóval tippek, jó lenne..

Ellég butakérdésnek tünik számomra, de remélem azért válaszolnak páran és valamivel hozzájárulnak. :)


2011. ápr. 22. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat tökölsz, menj piálj be és rögtön lesznek haverjaid.
2011. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen leírtad a válaszokat a saját kérdésedre: leírtad hogy hogyan szoktál reagálni, ha pl. elhívnak valahová, és hogy változtatnod kellene ezen. Tényleg tartsd be a saját magad által adott válaszokat, legyél nyitott az emberek felé és biztos lesznek barátaid, illetve találsz majd barátnőt is. :)
2011. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!