Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsokat várok. Hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat várok. Hihetetlen dolog történt. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 18 éves lánnyal 15 éves fiu vagyok...Az elején nem is gondoltam arra hogy akár komojabb dolog is lehet kettőnk közt interneten beszéltem vele...egy erős 9 es csaj a 10-es skálán...Értelmes jólnevelt van humora és belém szeretett (mondta is meg a jelzésekből kitudtam venni) mit tegyek? van értelme egy nálam 3 évvel idősebb lánnyal kapcsolatot kezdeni? Tanácsokat várok:) Köszönöm előre is!
2011. ápr. 23. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
megne próbáld!
2011. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele:) Ha nem működik, úgyis észreveszitek..mindenesetre nem tudom, mit eszik egy nála 3 évvel fiatalabb srácon, ezt csak ő tudja:D Biztos tudsz valamit, ami nagyon bejön neki:D
2011. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!