Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi van? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Tetszem neki vagy sem? Nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
van egy fiu a suliba évfolyamtársam(9.-esek vagyunk) és a kolégista én meg helybéli vok igy egyszer kimenőn játszotunk h mer v felel ő mert és mondták neki h adjon nekem egy pusit és ő nem puszit adot hanem megcsókolt azóta mind a keten elpirulunk ha meglátjuk egymástés mindig szemezünk...ak most mi van?
2009. márc. 5. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy hogy mivan?Mivel mivan?Megcsókolt...valszeg tetszel neki...ennyi
2009. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki.
2009. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tuti h tetszel neki:D

kezdeményzezz mert lehet h azt hiszi h nem jön be neked

beszélgess vele:D

menjetek el vhova:D

hajrá:D

jelöld be iwiwen:D bnőm így jött össze pasijával :D

egyszer taliztak nagyon bejöttek egymásnak bnőm ismerte a srác barátját így megtudta a nevét bejelölte 1 hónapja vannak együtt

2009. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
100 hogy bejössz neki. De szerintem se késlekedj.
2009. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké kösszönöm minenkinek föleg az utolso előtinek:D már leis beszéltük h taizunk
2009. márc. 5. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 pasi megcsókol akkor bejössz neki. PONT

Én is pasi vagyok, szóval tudom :)

2009. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy játszatok megint felelsz vagy merszet s mond meg a b.nődnek hogy mondja azt feledetnak hogy agy neki puszit s csókoldmeg:)
2009. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
halihó!!!!!!!! Megcsókolt vagy nem? Én nem csókolok meg csak úgy bárkit, szerintem ő is okkal tette. Remélem az ok h tetszel, ha meg csak szórakozik veled, akkor nem éri meg rá időt pazarolni(persze ezt bkönnyebb mondani, mint megtenni).
2009. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!