Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járjak vele vagy ne? (alul)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele vagy ne? (alul)

Figyelt kérdés
van egy lány aki akarja hogy járjak vele jol is néz ki, de van már nekem barátnom és a másik csaj jobban is néz ki mint akivel járok, de most haggyam el a mostani barátnomet azért mert a másik jobban néz ki?
2011. ápr. 24. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne azért hagyd el a mostani barátnődet mert a másik jobban néz ki hanem azért mert nem szereted. Ha szeretnéd meg sem fordulna olyan a fejeben hogy elhagyd..
2011. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad van.
2011. ápr. 24. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:

csak egy egyszerű kérdésre kell válaszolnod: Szereted a mostani barátnődet?

mert ha igen akkor a a válasz egyértelmű:maradj a barátnőddel annak a másik lánynak meg mond meg hogy sajnálod de van barátnőd és szereted őt.

2011. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ugyan azt írhatom mint az 1.

15.l

2011. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyd az egészet. Látszik, hogy éretlen vagy még egy párkapcsolatra.
2011. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kezdjük ott hogy: hány éves vagy?

mióta vagytok együtt?

figyelj, attól hogy a mostani barátnőd nem olyan szép az nem azt jelenti hogy nem lehet szebb.


Én is régen csak a sulival foglalkoztam meg a lovaglással. Megismerkedtem a barátommal (ő úgy szeretett már akkor is ahogy voltam) és kinyíltam és megszépültem (ő mondta :))

Tőled is függ hogy mennyire bíztatod és segítesz formálni az egyéniségét.

Hajszínt váltottam, új smink, nőiesebb öltözködés magyarul: Nő lettem mellette. Imád mert büszke lehet rám akárhová is megyünk kiteszek magamért, persze ő lát néha azért melegítő meg kinyúlt póló de az is én vagyok. Van egy tigris anyósom aki elviselhetetlen mégis azóta gyűrű van az ujjamon :)

Ha kell tanács nyugodtan írj.

2011. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!