Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már 12 éve ismerjük egymást. Nagyon jóba vagyunk de mostanában furcsán viselkedik. Ha beszélgetünk nem mer rám nézni, vagy csak nagyon ritkán. Megfogja a kezem. És ha társaságban vagyunk és a barátságunk szóba jön "visszahúzódik". Nekem már régóta tetszik és nem tudom hogy hányadán állunk. Köszi a válaszokat. 15/L. Egyébként a srác 16 éves.
2011. ápr. 25. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon tetszel neki és ha veled van zavarba jön vagy valami hülyeséet csinált és nemmer elmondani.
2011. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem csinált most semmi feltünőt.. (Remélem). Köszönöm a választ :)
2011. ápr. 25. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű hogy tetszel neki.
2011. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okéé. köszönöm a választ! Szerintetek ha tényleg tetszem neki, akkor fog konkrétan közeledni vagy nekem kell majd?
2011. ápr. 25. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod, nagyon visszahúzódó, akkor te is kezdeményezhetsz. Nem kell egyből leteperni, csak sejtetni is elég.(de lehet hogy nem :D)
2011. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés. köszönöm :)))
2011. máj. 23. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!