Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legviccesebb helyzet amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legviccesebb helyzet amikor véletlen pukiztál?

Figyelt kérdés
Tudom , érdekes a kérdés de legalább nevetünk egy jót XD
2011. ápr. 25. 21:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
mindkettőt
2011. ápr. 25. 22:12
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Tesióra törzsemelés, néma csend az osztályban és pont akkor. Nem igen lehetett letagadni.

Első éjszaka a párommal: Félálomban voltam, ő már aludt,teljesen hozzá voltam simulva, és pont úgy sikerült, hogy éreztem,hogy a lábáról visszaütődik rám. Imádkoztam, hogy ne ébredjen fel, és ugyan fel nem ébredt,de a reflexei álmában is működtek így lazán pofán vágott. Inkább nem hoztam szóba másnap az esetet,mert természetesen nem emlékezett rá :D

2011. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Még régebben egy félig teli ásványvizes üvegen szenvedtem (rajta ültem, vagyis próbáltam) és valahogy becsúszott egy puki, tök véletlen, persze mindenki meghallotta és jól kiröhögtek, nagyon ciki volt!! Am ez este volt egy tábortűz körül...xD
2011. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

tesiórán gyertyázás közben... nagyon nagyon gáz volt...

18/L

2011. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
röhögés közben:D
2011. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egyik osztálytársam járt nagyon cikin de elmesélem. Tesi óra volt és nyújtón gyakorlatokat kellett bemutatni egyesével míg a többiek nézik. Szóval a 40 fős osztályból 1 csinálta 39 + tanár meg nézte. Szegénynek nem ment és annyira erőlködött a nyújtón, hogy a síri csendet az ő rottya szakította meg. Mindenki annyira röhögött és így kapta meg a 3-ast. :D
2011. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakás műszak után kísértem haza a csajt, sétáltunk. Nagyon fáradt voltam már, ő is, néha azt se tudtam miről beszélek, egyszer csak rottyantottam. :D Hirtelen az álom is kiment a szememből és megindult a szám valami hülyeséget mondani, aminek semmi értelme nem volt. :D Ettől független tuti hallotta az esetet ő is, de nem szólt semmit.
2011. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
89%
az exem szex közben nyomott egy lazát...igen durván kiröhögtem ;)
2011. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
A barátom csikizett én meg arcon pukiztam...utána kb 10 perc röhögés, és utána megint, de azt már szerencsére nem hallotta...jah, ebbe az a szép, h csak pár hete voltunk még együtt...:D
2011. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is egyszer konditeremben felülés közben elfingottam magam :D

De nem volt semmi, attól még hallották mert hangos volt xD

2022. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!