Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mióta lenyomták az önbecsülése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta lenyomták az önbecsülésem, nem tudok tanulni úgy, mint régen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apukám elég erős személyiség, egy bunkó!Anyukám is hasonló!Végülis már nem bírtam,hamar elköltöztem tőlük. Na most megtetszettem egy bunkó fiúnak,aki úgy olt,ahogy tud. Máskor meg udvarias. Teljesen kiakaszt.

Cseten beszélgettem egy idegennel,aki bár nem látott, meg először beszéltünk,lejött neki,hogy engem "bő nyállal tudna felszedni". Hú ez is elég bántó volt,de igaza volt,hogy már annyira alacsony az önértékelésem, hogy egy bunkó pasi mellett nem tudom meddig menne.

Segítsetek légyszi,ez így okés?

Vagy már az is eszembe jutott,hogy nem bírt az a bunkó fiú,és csak jól esett neki ezt csinálnia velem.Szerintetek is inkább ez van?Nagyon rosszul esik,ha valaki nem tisztel.


2011. ápr. 26. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem azért keresel bunkókat mert a szüleid is azok.

de ha ez tudatosul rendesen akkor megpróbálhatsz más férfit keresni de mindig hiányozni fog ez a fajta viselkedés neked.

sajnos a szüleid miatt szerintem beléd épült mélyen hogy neked ilyen kell.

de lehet nincs igazam

a lényeg keress valakit aki nem bunkó veled.

2011. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Háát megint furcsát kell mondanom, de ez van:

Mindenki akivel találkozol, úgy viselkedik veled, ahogy te saját magaddal.

Ezen kell változtatnod.

Minden más próbálkozás, teória, agyalás, erőlködés felesleges. Remélem össze tudsz ebből hozni valamit.

2011. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.Második: ahogy saját magammal? Hogy lehetek saját magammal bunkó?

Egyébként azt szokták mondani rólam, hogy nagyon kedves, aranyos, jófej lány vagyok. Tényleg nem szoktam másokat megbántani,nem célom egyáltalán, ebből kifolyólag nem értem, hogy miért tetszem a bunkóknak,vagy nem is tetszem,csak bántnai akar?

2011. ápr. 26. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán megszoktad, és ez érződik a kisugárzásodon is, ezért vonzod a bunkó pasikat.
2011. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!