Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert erzem ezt amikor mast kene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ezt amikor mast kene?

Figyelt kérdés
szoval van egy 18 eves srac ( en 16 vagyok) es nagyon tetszik. par napja ramirt eleteben eloszor es masfel oran keresztul dumaltunk es olyanokat mondott hogy majd nyaron megtanit deszkazni meg mindenfele tok aranyos ketertelmu dolgot...szerintetek tetszem neki? es masnap suliban egesz nap gorcsben volt a gyomrom es nagyon stresszes voltam es nem ertem hogy miert pedig nagyon boldog kene hogy legyek hisz eletem szerelmerol van szo...!
2011. ápr. 30. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Az internet átka. paráztál hogy mit kéne tegyél, ha megszólít,megfogja a kezed. Mert neten írni könnyű, de igazából mikor a szemébe kell nézz, az más !
2011. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!