Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csaja van, jó barátok vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaja van, jó barátok vagyunk, de nekem egyre jobban tetszik. Lent a többi.18/L?!

Figyelt kérdés

Elég sok gondja van a barátnőjével,de ha minden igaz szereti.Több mint fél éve vannak együtt.Néha olyan mintha tetszenék neki(vagy csak én magyarázom be magamnak).Minden esetre arra lennék kíváncsi hogy ez így tiltott ügy? Főleg hogy barátok vagyunk.(nagyobb társaságban)

Volt ilyen még valakivel ??Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 1. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Tiltott. Ne ronts el egy kapcsolatot. Pláne, ha barátod.
2011. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt most te se kérdezted komolyan ugye?

Neked hogyan esne,ha lenne barátod,akivel szeretitek egymást és egy harmadik bekavarna?Undorodom az ilyen emberektől,az én barátomat is többen próbálták lecsapni a kezemről,de mindenkit elhajtott:)Számomra visszataszító,keress mást,sok szingli srác van még!

2011. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, TILTOTT ÜGY! Foglalt fiúra ne mássz rá, ha gond van a csajjal, ők elrendezik, nem a semmiért vannak együtt fél éve. Neked ehhez közöd sincs, úgyhogy maradj a seggeden és ne önzősködj. Ne vágj tönkre egy kapcsolatot önös érdekből!:/ Nagyon nagy szemét vagy, ha rámászol, főleg, hogy nem is tetszel neki, hanem a barátnőjét szereti. Az, hogy be tudod magadnak beszélni... sz*r ügy.:D

Na, páá!

2011. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ti se lehettek valami kedves emberek ha így letámadjátok a másikat..Nem zavar hogy pont ezért maradok távol,fojtom el több hónapja mert barátnője van ?? Szerintetek miért kérdeztem meg ??Ez az undorító hogy leszemétezel holott nem is tudsz rólam semmit.. Pá...
2011. máj. 1. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
ha van barátod és egy csaj így gondolkodik róla, te mit éreznél?
2011. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert már elegem van a hozzád hasonló emberekből, elfogyott a türelmem, és képtelen vagyok már normálisan elbeszélgetni velük. De jó, legyél te a jó kislány, de ha tényleg lenne egy csöpp eszed, magadtól is tudhatnád, hogy tiltott ügy. Mellesleg nem a semmiért van mindenki ellened! Nézz más után.

Én már voltam ilyen helyzetben, csak ott én voltam a barátnő, és nagyon rosszul esett. Úgyhogy kopj le a srácról!

csőő!

2011. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez történt én vártam hogy
2011. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi lesz hogy szakítanak vagy mi lesz hogy szeret vagy nem aztán hamar szakitottak és most enyém a pálya.:D Sok sikert!
2011. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező,a kérdésed számomra mindig értelmetlen meg a reakciód is,ha magad is belátod,hogy ezért folytod el..Kérdezted,tiltott?IGEN,TILTOTT!
2011. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!