Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kövér nők/lányok mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők/lányok mért nem töltenek fel egész alakos képet magukról az internetre?

Figyelt kérdés
Értem hogy nem szívesen mutogatják a hájréteget, de ha megismerkednek 1 fiúval, akkor a csávó had tudja már hogy milyen alakra számítson... Csak mert, ha a csávónak nem jönnek be a kövérek akkor felesleges húzni egymás idejét, tehát, a végeredmény ugyanaz, csak az egyikkel időt, és energiát is meg lehet spórolni...
2011. máj. 1. 18:29
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

18:40 pontosan így gondolom!

Egyébként meg, az anorexiások nekem se jönnek be, de azért az szerintem cinkes ha a lány már kb 3-szor olyan vastag mint én..n

2011. máj. 1. 18:44
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te ellenkező esetben mit várnál? Vannak még olyan emberek egyáltalán, akik nem neten keresztül ismerkednek? Mert aki ezt teszi, az meg is érdemli. Mindenkinek szíve joga, hogy olyan képet tegyen fel, amin szépnek tartja magát.. Mondok egy példát. Te sem teszel fel olyan képet, amin épp az orrodat túrod, mert akkor meglátnák a lányok és azt hinnék, hogy te vagy Mr. Fikatúró és egyáltalán nem érdeklődnének irántad! :) Bár szerintem az itt alkalmazott hangnemedből adódóan erre a tulajdonságra nincs szükséges, maga a lenéző személyiséged is megteszi a hatását. :D Csak hogy tudd, gyökér, vannak ezerszer szebb duci lányok, mint vékonyak, és mindenkiben más a szép: nyilván a vékonyaknak pl. az alakjuk, a teltebbeknek pl. az arcuk. Ezért nem az alakjukat fotózzák a tükörben. Egyébként nagyon tévedsz, ha azt hiszed, hogy csak a fejükről tesznek fel képet, mert ez nem igaz.. Lehet kb. 2 ilyen ismerősöd és az alapján az összes duci lányt meggyanúsítottad... :) Sokat kell még tanulnod, legfőképpen azt, hogy a külső nem minden, és úgy kell elfogadnunk az embereket, ahogy vannak. Gondolom te sem vagy egy Casanova..
2011. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Bazze te se töltenél fel a karizmodról képet, ha nem lenne :D

Egyébként én képet töltenék fel az alakomról, de a súlyom nem írnám le :D Exem is 20-al kevesebbnek tippelt és kivétel nélkül mindenki, szóval ki nem írnám, a végén még mást képzelnek :D Én szeretem magam, sírnék ha nem lennének vastag combjaim :D De én nem járok társkeresőre, szóval az ottani gyakorlatot nem ismerem :)

2011. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
A testem egész izmos (mégis egy olyan kép nincs amin feszítenék/arcoskodnék hogy milyen izmos vagyok), sokan mondják hogy jó képű vagyok, az orromat meg nem szoktam túrni, és semmi ilyesmit nem szoktam csinálni, és bocsánatot kérek hogy először az életemben egyszer írtam 1 üzenetet 1 ismeretlen lánynak... Ja, és az a gondom hogy mindig csak előnyös képeket tesznek fel magukról (vagy nem vállalják fel a róluk készült képeket...), rólam nem 1 előnytelen kép készült, mégis ott van a nevem, és vállalom, mert az is én vagyok...
2011. máj. 1. 19:36
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ennek annyi az oka, amiért randi előtt sminkelünk beszárítjuk a hajunkat. A lehető legtöbbet akarjuk kihozni. Mi nem úgy gondolkodunk, ahogy te, hogy ez is én vagyok, hanem úgy, hogy ha már hódítani akarok, akkor azt ne egy olyan képpel tegyem, ami önmagamat is megmosolyogtatja.
2011. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

19:38

Azt értem hogy hódítani szeretnétek, de ha egy olyan pasival randizik egy kövér lány, aki nem találja ducibbakat vonzónak, akkor felesleges húzni egymás idejét...

2011. máj. 1. 19:44
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egyszerűbb a megoldás, mint gondolnád:kérdezd meg hogy "Kövér vagy vagy sovány?" és nem kell a randi miatt aggódnod... xD
2011. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ja és, hát a belső értékek nekem is sokat számítanak, de ha egyszer nem találok egy lányt vonzónak, akkor nem igazán van értelme a kapcsolatnak, szerintem...
2011. máj. 1. 19:45
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát már nem azét, de szerintem csak váltanak két szót randi előtt. Biztosan szóba kerül ez is és annak, akivel randizni megy elmondja. Csak épp nem kell, hogy mindenkinek elmondja, egyéb srácoknak bőven elég az arcos kép duci lány esetében.
2011. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
36%
Azért, mert csak műholddal lehet lefotózni őket, hogy legyen egész alakot fotó, és a NASA-nak erre nincs kapacitása.
2011. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!