Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kövér nők/lányok mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők/lányok mért nem töltenek fel egész alakos képet magukról az internetre?

Figyelt kérdés
Értem hogy nem szívesen mutogatják a hájréteget, de ha megismerkednek 1 fiúval, akkor a csávó had tudja már hogy milyen alakra számítson... Csak mert, ha a csávónak nem jönnek be a kövérek akkor felesleges húzni egymás idejét, tehát, a végeredmény ugyanaz, csak az egyikkel időt, és energiát is meg lehet spórolni...
2011. máj. 1. 18:29
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
És még én vagyok tapló...xD
2011. máj. 1. 21:30
 22/30 anonim ***** válasza:

Ezt én is észrevettem már társkeresőn,iwiwen,facen hogy a duciknak csak arcképük van,abból viszont vagy 100.

De szerintem az is elég egyértelmű, hogy miért.

2011. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
mert egy duci lánynak is lehet gyönyörű szép arca, és neki is jól esik, ha igenis megdicsérik... te sem rögtön azzal indítasz egy ismerkedésnél ami előnytelen dolog... megértem, h nem eseteid a kövér lányok, de próbáld meg őket is megérteni. olvasd el a hozzászólásokat, h milyen jelzőkkel illetik őket, mintha nem is emberek lennének...
2011. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
gondolom, hogy nem könnyű kövérnek lenni, de akkor sem árt teljes alakos képet feltölteni magukról, én sem vagyok büszke néhány testrészemre, pl. az orrom miatt mindig b4sztatnak hogy kampós meg ilyenek (pedig rohadtul nem vagyok zsidó) mégsem rejtegetem...
2011. máj. 3. 16:02
 25/30 anonim ***** válasza:
49%
Ha szégyellik az alakjukat miért nem fogynak le? Ja, nem bírnak leszokni a szalonnáról meg a körömpörköltről? Mert hogy 99,99%-uk nem betegség miatt kövér az hót ziher.
2011. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 hümi ***** válasza:
Netre szerintem mindenki az előnyösebb oldalát rakja fel.. de ez nem csak a csajokra igaz :D Jaj most ha találkozol egy kövér csajjal az olyan sok idő,energia... Bírom ezt a világot, hogy mindenki csak a külsőségekre megy..Jó először én is azt látom meg de van, hogy jobban megismerek valakit és kiderül h mekkora forma, színes egyéniség :D Tanulság: ne a neten ismerkedj :D
2011. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

HÁNYSZOR ÍRJAM LE HOGY NEM SZOKÁSOM NETEN ISMERKEDNI?!

tudom hogy nem a külső a legfontosabb b+ nem ártana elolvasnod a válaszokat meg a többi ilyen baromságot, de egyszer számomra nem vonzó 1 nő akkor nem tok mit kezdeni a jó fejségével...

2011. máj. 3. 21:03
 28/30 anonim ***** válasza:
Figyelj ha annyira csalódsz a társkeresőbe meg, hogy a duci lány nem tesz magáról képet fel akkor ISMErKEDni ÉLŐBE kell!!!NEM lesz nagy meglepetés és teljesen látni fogod ennyi ;)Ezt bírom hehe olyan jó képűnek meg stb.. tartod magad azt MÉGIS arra szorulsz,hogy TÁRSKERESŐN ISMERKEDJ :P ennyi
2011. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is egy kövér lány vagyok, s nekem is csak az arcomról van fent kép facebookon. Az arcom pont olyan, hogy abból aztán le nem lehet vonni, hogy kövér vagyok. És miért nem töltök fel teljes alakosat? Minek? Olyan képeket töltök fel, amik nekem tetszenek, a teljes alakosak meg bizony nem tetszenek. Másrészt, úgy gondolom nem számít. Olyan emberek az ismerőseim, akik tudják, hogy nézek ki, őket talán nem fogja zavarni, hogy csak a fejemet mutogatom, sőt szerintem érthető is. Ha ismerkedni akarnék, s a fiú viszont kérne tőlem egy teljes alakos képet, én bizony küldenék. Ha nem kér, akkor nem. Minek? Az alapján, hogy csak a fejemről van kép, szerintem számíthat rá, hogy nem egy bombaalkatú nő vagyok. Ne haragudj, de szerintem a te hülyeséged, hogy nem kértél egész alakos fotót. Teljesen érthető kérés lett volna, ha csak a fejéről látsz képet, én legalábbis megérteném.

2011. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Jah, az előbbi kövér lány vagyok. Abban az esetben, ha kifejezetten ismerkedős oldalról lenne szó, akkor szerintem töltenék fel egész alakosat. De ha nem, akkor szerintem semmi becsapás nincs benne.
2011. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!