Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam? Teljesen újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Teljesen újra kell kezdenem mindent.

Figyelt kérdés
A kérdés részben tartozik ide,de erre a részére lennék legjobban kíváncsi. Szóval az a helyzet,hogy nyáron elköltözünk. Teljesen új,idegen város,és ennek nagyon örülök,de nem tudom,hogy ismerkedjek ott meg minden.Tudni illik,mióta megszülettem,itt laktam,és az itteniek csak a zárkózott énemet látták. Aztán lettek barátnők szép lassan,de csak úgy lettek az évek során,különösebben nem küzdötem érte,most meg elköltözünk... Le is fogytam,gyökeresen megváltoztattam az életem,új ember lettem készen egy "új életre". de nem tudom,ott hogy kezdjem az egész ismerkedés dolgot,mert nálam a barátságok csak úgy kialakultak az évek múlásával,mivel nem nagyon szóltam senkihez,vagyis nem mertem,elég nehezen ment. Jártam már pár sráccal,de ott is az a gond,hogy nem élőben sikerült,hanem neten meg innen onnan,amiből már szeretnék kinőni.15 éves vagyok,most megyek gimibe,és szeretnék kilépni a saját árnyékomból,csak nem tudom,hogyan kezdjek neki,hogyan ismerkedjek élőben,főleg kapcsolat céljából. A barátságot még valahogy megoldom,de hogy összejönni valakivel... Szégyen ide vagy oda,én ezt eddig képtelen voltam megcsinálni... Most viszont tiszta lap,és gondoltam,nyitok mások felé. Szóval szeretném megkérdezni,hogy mit tanácsolnátok nekem? Nem feltétlen kapcsolat kell,csak szeretnék beilleszkedni és megtalálni a helyem végre :)) Válaszaitokat előre is köszönöm!
2011. máj. 2. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Majd alakulni fog ott is minden a maga útján! :)

Nagyon megértelek, mert 3 évvel ezelőtt én is idegen városba költöztem, ahol a páromon kívül nem ismertem senkit.

Az elején nagyon rossz volt. Én azt csináltam, vettem egy várostérképet, és elmentem felfedezni a várost. Főleg, mert egy férfit más érdekli, mint egy nőt.


Azzal pedig, hogy barátod legyen, még nem késtél el. Sőt! Az írásod alapján nagyon megfontoltnak, érettnek tűnsz!

2011. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen megfordulsz adott eseményeket,adott helyeken és kommunikálsz másokkal,akkor előbb utóbb kialakulhatnak dolgok.
2011. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!