Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a dolgok amiktől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok amiktől a csajok oda vannak meg vissza?

Figyelt kérdés
nem sexel kapcsolatosakat várok mer még csak 15 évesek vagyunk
2009. márc. 8. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm is 15, és odavan olyanokért, hogy akkor írok neki valami szép sms-t, ha éppen órája van, vagy a sulijánál pl mikuláscsomaggal vártam, amire egy fehér rózsa volt ragasztva.

Bármit is találsz ki, boldogabb lesz, ha úgy intézed, hogy büszkélkedhet vele az osztálytársnőinek;)

2009. márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindennek örülnek, amiből látszik, hogy odafigyelsz rá, gondolkozol rajta, vagy valami személyes (amivel foglalkoznod kellett, nem csak lekapni az első áruházban az első polcról).
2009. márc. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A memóriáért!!!Ha emlékszel hogy melyik szám ment amikor először csókolóztatok vagy megőrzöl valami kézzel foghatót az első randi helyszínéről...stb.Szóval ha figyelmesen bánsz vele.De ne akaszkodj rá,maradj titozatos,sose árulj el magadról mindent.
2009. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pl örülnék ha a pasim/vagy aki tetszik egy rózsával várna asuli elöt..vagy csokit adnak kis apro ajándékok is jók:)sms szép kis vers egy szép lapra le írva:)stb..

L/14

2009. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én imádom ha pl váratlanul küld egy jóéjt smst..semmi extra,tudom,nem nagy dolog,de gondolt rám és ez a lényeg:-)Ha szervez valami meglepi progit aztis szeretem
2009. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csinálj egy dobozt, amin egy piros kereszt van, és írd rá, hogy Elsősegély-csomag - csak vészhelyzet esetére.

Tegyél bele a kedvenc édességeiből, és rakj bele egy cetlit valami romantikus üzenettel, esetleg egy képet is magadról.

Biztos nagyon megörül majd, ha kinyitja.

2009. márc. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzökhöz h az elején igy van.

1 év után a helyzet:

1.vastag pénztárca

2.jó autó

3.lakás,nyaraló

2év után:

mindegy milyen vagy sehogy sem fogsz megfelelni...


35 év tapasztalata

sorry de ez a valóság

2009. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát... Én például nem szeretem annyira az udvarlást...(pl. virág, csoki... jó, egy bizonyos mértékig ok, de egy Inkább hogyha odafigyel rám, vagy ha kérek valami olyat, amit meg lehet tenni, akkor megteszi, stb. Persze ez nem mindenkivel van így, de én több ilyet ismerek.
2009. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!