Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hozhatnám helyre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt a neten. Kb. 2,5 hónapig csak leveleztünk, azután találkoztunk. Kb 2hetente/hetente találkozgattunk 3 hónapon keresztül. Mostanában ritkán küldünk egymásnak levelet, alig beszélünk, eltávolodtunk egymástól. Az a helyzet, h se ő, se én nem voltam kezdeményező. Ő komoly kapcsolatot szeretne, én még nem voltam rá felkészülve, illetve elég nehéz időszak volt számomra, eléggé össze voltam zavarodva.. Pedig a szimpátia meg volt, sajnos attól félek, h elkönyvelt magában. Helyre szeretném hozni, de nem tudom mit mondjak neki, milyen ajándékot vigyek neki?
2011. máj. 4. 11:36
 1/6 anonim válasza:

szerintem az ajándék nem feltétlenül lényeg, de ez is az egyéntől függ. ha szeret, akkor nem az ajándékod miatt fogtok újra találkozgatni.

szerintem mondd el neki, hogy mit érzel, de őszintén!! a lányok szeretik azokat a pasikat akikkel őszintén beszélhetnek. hajrá! (:

2011. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megpróbálom, de nem lesz könnyű.

Hogy hívjam el, msn, email, sms,telefon? Eddig még nem is beszéltünk telefonon egymással...

2011. máj. 4. 11:50
 3/6 A kérdező kommentje:
A lényeg annyi, h teljesen egyértelmű helyzeteket hagytam ki, főleg az én hibámból.
2011. máj. 4. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
hívd el valahova, de NE vigyél neki ajándékot, és beszélj vele őszintén, mond el neki, hogy mit érzel.
2011. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzővel, amúgy virágot vihetsz neki, és telefonon hívd el.
2011. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

megint az első vagyok. még mindig úgy gondolom, hogy az ajándék nem fontos, de ha már viszel neki valamit, akkor valami személyeset, vagy virágot. személyes alatt azt értem, hogy valami ami olyanra emlékezteti amit veled együtt élt meg és kellemes neki. a csajok szeretik az ilyesmit

az meg hogy hogy hívod el... szerintem a telefon a legjobb. legalább érzi hogy komolyan gondolod.

2011. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!