Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit hibáztam el, és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hibáztam el, és hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú iskolatársam 2 hónapja,és most 5 napig együtt táboroztunk.Az első két nap sokat beszélgettünk,viccelődtünk,és rengeteg dolgot megtudtunk egymásról.Második nap este haza is kísért(az utcán ért utol).És utána,a másik 3 nap alatt alig beszélgettünk,max 2 mondatot.Úgy tűnt,mintha direkt kerülné a pillantásom.Azután meg megkérdezte,hogy hogy éreztem magam az én csoportomban(külön csoportban voltunk).Beszélgettnk egy picit,aztán megint nem törődött velem.Ezalatt azt értem,hogy úgy tett,mintha nem is ismerne.


Miért csinálja ezt,és mi a szándéka?

Vagy hol rontottam el az ismerkedést?

És ami a legfontosabb:HOGYAN HOZHATNÁM HELYRE A DOLGOKAT?


Kérlek Titeket,segítsetek!Nagyon fontos lenne,mert már nagyon szeretem Őt.


2009. febr. 13. 20:38
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem nyugalom!

Várjál egy kicsit, mert valószínűleg nem tudja, mit tegyen, vagy nincsen tisztába az érzelmeivel! Tehát várj egy kicsit amíg tisztázza magában ! Hidd el, az elmondottak alapján semmit nem rontottál el!

Angyalka

2009. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Angyalka:)
2009. febr. 13. 20:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Tud még valaki segíteni?
2009. febr. 13. 20:48
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem is csak picit talan ossze van zavarodva es meg o sem tujda mit akar:Dde majd vagy lep v te lepsz es meglatjatok milesz;) amugy hanyevesek vagytok?
2009. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze! :) nyugalom, azt tudom énis mondani, várj vele, találkozzatok ugy spontán.. a lényeg hogy amikor vele vagy nyugodtan lassan mozogj,és normális tempóval beszélj! ha látja rajtad hogy kapkodsz akkor őis elkezd kapkodni, mert lehet hogy érez irántad valamit, és akkor ha kapkod, azt hiszi hogy nem imponál neked, és "ellöki" saját magát az élvezettől, és lehet hogy kellemetlen lesz neki....viszont ha látja hogy laza vagy, mosolyogsz,ő is mosolyogni fog ( a mosoly ragad :) ) és lazább lesz! könnyebben oldódtok, közös téma,stb..onnan meg már sinen vagy!sok sikert! ;) -- Chocky --
2009. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek *,*

Egy.én 15 ,ő 16

2009. febr. 13. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenféle ellenérzés nélkül kérdezem: nem lehet, hogy csak te reagáltad túl a kapcsolatot? Úgy értem, lehet, hogy egyelőre még csak barátként tekint rád. Ez persze nem feltételezi, hogy a későbbiekben ez ne változna, de ha ha jelenleg így van, és te azon kezdesz sopánkodni, hogy egy kialakuló félben lévő >>szerelem<< van veszélyben, esetleg olyan lépéseket teszel, ami neki érthetetlennek tűnik majd a saját szemszöge miatt, és elriasztod magadtól. Én azt tanácsolnám adj ennek még időt, és bizonyosodj meg mindenről. Szóval nem hiszem hogy bármit is elrontottál volna, csak kicsit előresiettél a kapcsolatotok státuszát illetően. Sok sikert a továbbiakban is! =)

2009. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2009. febr. 14. 15:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ez a véleménye?
2009. febr. 17. 16:54
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek most mi van?

A moderátorok levele szerint 8 válasz érkezett a kérdésre,de csak 4 van kiírva:S

2009. febr. 17. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!