Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Baj ha lány íztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj ha lány íztelenül főz de legalább egészséges ételt készít?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 13:11
1 2 3
 11/25 Bretso ***** válasza:
100%
Amíg csak magát mérgezi ilyenekkel, a képzeletbeli nekemnek pedig rendes kaját ad, addig semmi baj.
2011. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
ha mértékkel akkor nem gond. só és fűszer azért kell az ételbe, de mértékkel. átlag magyar kaját én sem eszek mivel általában "sza*r"ból vannak.
2011. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,szerintem a fiúk 90%-át nem érdekli h egészségeset eszik e,inkább arra figyelj h finom,ízes legyen,főzz töltött káposztát :D
2011. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi létemre tudok egészségesen ÉS finoman főzni.
2011. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%

Az egészség előbbre való mint az íz.

Sajnos sok válaszoló kifejezetten idióta, a "valamibe csak meg kell halni" típusú válaszokon harsányan röhögtem.

Megkérdezném majd ugyanezeket az embereket amikor szívkoszorúér trombózissal vagy áttétes vastagbélrákkal fekszenek a kórházban, hogy "megérte?"

Másrészt, természetesen lehet ISZONYÚAN finom vega kajákat is készíteni. De SOKKAL jobban kell érteni a főzéshez, mint a hagyományos ételek esetében.

2011. máj. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem kell, hogy választani kelljen, hogy mi legyen előbbre való, az egészség, vagy az íz. Csak főzni azért tudni kell hozzá, tényleg, ahogy az előttem szóló is írta.

A vega kaják meg akármilyen egészségesek, nem garantálják a hosszú életet, mint ahogy a húsevés sem a rövidet. Ismertem vegát, aki az ötvenes éveiben ment el sajnos és húsevőt, nem is egyet, aki jócskán a kilencvenes éveit tapossa, a korához képest jó egészségben. Úgyhogy például egy nehéz fizikai munkát végző, mondjuk vasiparban dolgozó, húsevő pasinak nem biztos, hogy bejön az amúgy tényleg fincsin elkészített vega koszt. :)

2011. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Cuccster válasza:
93%
hát inkább legyen finom, de nem olyan egészséges, mint fordítva.. ( hozzátenném, hogy a mekit messziről kerülöm ) Másrészt nem az a lényeg, hogy meddig élsz, hanem az, hogy azt mennyire élvezted.. Minek "sanyargatnám" magam a rossz kajával hosszú évekig, ha az étel maga is egy élvezeti forrás, ami szebbé teheti a napom :)
2011. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Én meg azt mondom, hogy egészségtelen kaják zöme ehetetlenül undorító. Akik ezeket a gyorsfagyasztott izéket eszik meg zacskóslevest, arra nem igen tudok mit mondani, de hogy sem háziasszony sem háztartásbelinek nem mondható, aki csak ezeket főzi az fix.
2011. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%
Baj. Inkább keveset eszek, de azt jóízűt, még ha nem is annyira egészséges. Ha valami ízetlen azt bármilyen jó is nem eszem meg. Fűrészpor vízzel ? Nem érdemes élni ha nem élvezzük ki.
2011. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
amúgy mi számít nálad egészséges ugyanakkor íztelen ételnek? csak hogy tisztázzuk.
2011. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!