Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagybaj egy fiúnak hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagybaj egy fiúnak hogyha nemvagyok vékony és 1 évvel idősebb nála? Mitjavasoltok?

Figyelt kérdés

14éves lányvagyok és a fiú 13..:/

ugyanis már többször találkoztunk volt csók is meg minden..addig jóvoltam neki de msotmár rám se ir meg semmi:/


2011. máj. 8. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az nem semmi.
2011. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és milehet az oka hogy nemis keres meg semmi?
2011. máj. 8. 17:34
 3/18 anonim ***** válasza:
Mittudomén, én ennyi idősen legóztam:D
2011. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ja értem..mért mennyi idős vagy?:D
2011. máj. 8. 17:38
 5/18 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves fiútól ne várj komoly kapcsolatot. Bár lehet kivétel.
2011. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

hát ő más..csendes..de valamikor neem..de ááá..egőrülök érte..csak mostanában mindnig rá gondolok és nemtudok tanulni sem..

te hány éves vagy?

2011. máj. 8. 17:43
 7/18 hümi ***** válasza:
a 13 éves srác sztem még nem tudja, hogy mit csináljon ezután, lehet még nem is volt bnője ha volt is az is csak ilyen gyerekkori járás szinten :D ..keresd meg, írj rá, vagy a legjobb ha élőbe találkoznátok és akkor meg lehetne dumálni, hogy most mi a helyzet
2011. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
te nyolcadikos vagy, ő meg hetedikes? csak azért kérdezem mert nálunk a hatodikos fiúk 13 évesek, és én hetedikesen is annyi vagyok XD amúgy szerintem te se keresd őt, hanem próbálj valaki mással kavarni, hátha felnyílik a szeme, hogy fontos vagy neki, ha meg nem így van akkor felesleges rá időt pazarolni. L
2011. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek..

amugy ő 6.os én meg 7.es.

2011. máj. 8. 20:30
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogyha én ráirok akkorő lemegy,(vagyis csak rejtve megy le)...de ha neki van baja akkor meg egyből rámir:/
2011. máj. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!